Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Facebookos szavazás eredményeként megalkotott kézkrém joghurt-őszibarack-jégkrém illattal. Gyorsan felszívódik és különösen bársonyos érzetet hagy a bőrön. Vegán termék.

anitaanett

2019. április 22.

Fúúú imádtam, tavaly nyáron használtam, de még akkor lecsaptam rá amikor megjelent. Az illata miatt eléggé nyárias volt, a hidratálásával meg voltam elégedve, hamar beszívódott és mindenki megcsodálta, aki látta. :D Szerintem a design telitalált volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

dynah13

2018. december 22.

Telitalalat!! Csajos, cuki, edes illat, kellemes konnyu textura, egyszeruen tokeletes. Imadom az illatat, es a csomagolasat is. Mostanaban csak itthon hasznalom estenkent, hogy tovabb kitartson, de lehet, hogy beviszem majd magammal a munkahelyre, mert tulsagosan tetszik :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Roxxy

2018. augusztus 13.

Nagyon szeretem, és mindig valaki kér belőle,mert mindenki imádja ezt az illatot. Egész jól hidratál,És ez a csomagolás, szenzációs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Kitty9526

2018. június 28.

Pár napja kezdtem el használni és nagyon tetszik. Felkenve az illata teljesen más, mint a tubusban, a kezemen tényleg igazi süti illata van.
A csomagolás extra cuki és a mérete is pont jó.
Hidratál, de a körömágyaknál többé kevésbé ér valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

A csomagolás extra cuki és a mérete is pont jó.
Hidratál, de a körömágyaknál többé kevésbé ér valamit.

dorinajung

2018. április 2.

Szerelem első látásra! Imádom a csajos dolgokat, és a cukros, sütis, nagyon gyümölcsös illatokat is. Na ez mindegyik.. nem volt kérdés hogy velem jön-e azért a pár száz forintért. Elég kiadósnak tűnik, pár hete használom napi több alkalommal, és nem érzem hogy sok fogyott volna. Minőségben tetszik, hogy nem egy vastag zsíros dologról van szó, nyilván a súlyos kézszarazsaggal küzdő hölgyeknek mást javasolnék, de nekem ez pont elég, így a mindennapi kenegetésre.😻

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

Zsepi88

2018. március 2.

Bájos, kis csajos cucc, nekem az illata is bejön, citromos tortára emlékeztet. Valóban nem a legszárazabb kezekre való, de a táskában jól elfér ha hirtelen kell egy kis kézkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

off06

2018. február 26.

Azonnali szerelem!😻Nem gondoltam volna, de mint kiderült, órákon át tart az illata. Aki nem szereti az édes, sütis illatokat, annak sok lehet. Nekem a hidratáltsága is megfelelő, pedig mai, mínuszos hidegben viseltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Szafffffi

2018. február 24.

Kozepesen hidratal de az illata jo kedvet csinal

Nezegettem a boltban de nem vettem meg eloszor viszont munkatarsamat kerdwztem mi ez a jo illat...mondta hogy a sutis dmes kezkrem. Munka utan mar meg is vettem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Kozepesen hidratal de az illata jo kedvet csinal

pandi0613

2018. február 23.

Èdes kis illat, cuki csomagolásban. A hidratálása átlagos. A hétköznapokra jó, de ha ki van száradva jobban a kéz, akkor azért valami erősebb krém kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

cattitude

2018. február 22.

rettenetesen gejl művi barackszaga van, a bőrt átlagosan hidratálja. aki nem retten meg a szagától és nincs véresre száradva a keze, annak jó lesz elkenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).