Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. július 27.

Kategória:   Dezodorok

Kókusz és vanília illattal. 24 órás védelmet nyújt, nem tartalmaz alumíniumot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

explicitcherry

2021. július 13.

Illata? Remek. Tartós? Nem. Beválik? Nem.
Sajnos nekem nem használt. Egyáltalán nem tartós, pedig nem vagyok hajlamos izzadásra, de ez katasztrófa volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Illata? Remek. Tartós? Nem. Beválik? Nem.

Inana

2021. május 5.

Szeretem a kókuszt,így nem volt kérdés,hogy megveszem.Szeretem ezeket a Balea dezodorokat,mert elég nagy kiszerelésű és pont olyan permete van,amilyet szeretek.Egy kicsit vizenyős,amit betud szívni a bőr.Mindig takarékon fújom,így sokáig kitart a dezodor.:)
Utólag láttam,hogy vaniliát is tartalmaz,nagyon finom dezodor.Várom a nyári limitált kiadásait is,ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

feketeagnes

2021. április 28.

egyszerűen olyan büdös hogy hányingert kapok tőle. a teljesítménye is rossz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

egyszerűen olyan büdös hogy hányingert kapok tőle. a teljesítménye is rossz.

MiuMiu99

2021. április 20.

Annyira finom és tartós illata van, kicsit olyan, mint egy naptejnek. :)
Én nagyon sokáig érzem magamon ezt az illatot, tartósabb mint néhány parfümöm, sőt, ha egyszerre vannak rajtam, elnyomja őket.
Szerintem az izzadásgátlás terén nyújtott teljesítménye sem olyan szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

Annyira finom és tartós illata van, kicsit olyan, mint egy naptejnek. :)
Szerintem az izzadásgátlás terén nyújtott teljesítménye sem olyan szörnyű.

Yubiri

2020. október 20.

A vanília illat miatt vettem meg. Nekem minden kell, ami vaníliás:))) Nem túl tartós és az izzadásgátlásban sem jeleskedik. Tud ennél a Balea sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Anise Alcohol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol