Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdőhab ápoló avokádóolajjal, tiaré virág és kókusz illattal.

VAnett95

2020. június 24.

Én borotválkozáshoz szoktam használni, imádom az illatát. Fürdés után még sok ideig érezni ezt a kellemes illatot, szerintem ár-érték arányban szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Miaaa29

2020. február 8.

Egynek jó, elhasználom, de újra nem venném.
Az illata nagyon tetszik, de nem hiszem, hogy meg tudnám szokni, hogy borotvahabbal fürödjek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

Egynek jó, elhasználom, de újra nem venném.

Sophielle

2019. október 19.

Szerintem nagyon praktikus a habos kiszerelés, utazáshoz tényleg jobb, mert nincs rá esély, hogy kifolyik a táskába.
A Balea-s tusfürdők általában nagyon irritálják a bőrömet, de ez kifejezetten meg is nyugtatja.
Az illata tartós és nagyon sokáig érződik, és szerintem nem is émelyítő, de biztosan nem 'calm down'-nak nevezném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

Kuro

2019. október 2.

egyedül az illata miatt adok neki négy csillagot, mert nekem nagyon émelyítő.
érzésre tényleg furcsa habot használni, mint ahogy előttem is említették. nem is hiszem, hogy ezentúl szeretném használni, ezért visszatérek a hagyományosabb géles, tejes vonalra, de mindenképp érdemes kipróbálni egyszer.
más rosszat egyébként nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

egyedül az illata miatt adok neki négy csillagot, mert nekem nagyon émelyítő.
más rosszat egyébként nem tudok róla mondani.

greyhound

2019. szeptember 19.

Konkrétan amióta megvettem biztos vagyok benne, hogy ezután csak habbal fogok fürödni!!! Selymes, szuper jó illatú, nem szárít nagyon, és ez a hab megoldás utazáshoz tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

emagdi

2019. július 6.

Kíváncsiságból vettem meg, valamint mert álalában a tiaré virág illatú dolgok tetszeni szoktak. :). Ebben sem csalódtam. Elsőre kicsit furcsa, hogy habot kenek magamra a zuhany alatt (kb mint a borotvahab), de végülis nagyon praktikus. Edzőtáskában tuti nem folyik ki :). Az illata nekem nagyon tetszik, viszonylag tartós is. Nem szárít. Szép a csomagolása :) Ár-érték arányban jó, szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 6.

Hplusz

2019. május 13.

Kíváncsiságból vettem meg, a kislányom imádja használni és én is :) de azért kell testápoló használat után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Még ilyenem nem volt, úgyhogy ki kellett próbálni! :) Kellemes meglepetést okozott, mert a feladatát ellátta, illata is tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

zentaidora

2019. március 9.

Másik fajtából kaptam ilyen kiszerelésű tusfürdőt, először hülyeségnek tartottam, aztán rájöttem hogy jó kis cucc ez. Utazni, kórházba tökéletes megoldás, tuti nem folyik ki, egy kézzel is elboldogulsz vele. Mondjuk kicsit furi "borotvahabbal" fürödni, de baromi jó krémes, kiadós. Az illata nagyon tetszik (a férjem szerint autóillatosító illata van... :) ) , kellemes édeskés, a bőrömet nem szárítja ki és kis ideig érződik is rajta az illata. Nekem bejövős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil