Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2017. december 8.

Kategória:   Ajakápolók

Csak szettben kapható!

yönyörűen ápolt ajkak és cukorédes ízélmény. Rózsaszín mályvacukorka ilattal.

A kicserepesedett száraz ajkakat újra puhává varázsolja. Hetente 2-3 alkalommal vigye fel az ajkakra, masszírozza be, majd egy nedves kendővel törölje le a maradékot.

anna22

2018. január 2.

Navégre! Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam őket! *o*
Utolsó darabot kaparintottuk meg a városban! :D
Ezért vettem meg az egész csomagot! :D
Édes ízélményre ne számítson senki, Jeffree Star után szabadon megkóstoltam.... Hát.... Jobb, ha nem kíváncsiskodtok és hisztek nekem. :'DDDDDD
Ettől függetlenül megfelel a célnak, habár elég krémes és aprók a szemcsék, de jól radíroz, nekem tetszik. Illata remek, édes, de nem tudom behatárolni, íze kozmetikum ízű, nem édes, kicsit sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Navégre! Már nagyon vártam, hogy kipróbálhassam őket! *o*
Utolsó darabot kaparintottuk meg a városban! :D
Ezért vettem meg az egész csomagot! :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.