Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kriszta214, Módosítva: 2016. július 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fiatalosabban kinéző bőrért. Az idő előtti bőröregedés és bőrfáradtság jelei ellen hat -  célzottan támogatja  a természetes sejtmegújulást (in vitro). A nagy hatékonyságú ResistemTM formula stimulálóan hat, és segít csökkenteni a ráncokat, valamint megakadályozni az idő előtti bőröregedést. Elősegíti a természetes sejtmegújulást. A bőrrel érintkezve a sajátos textúra egy nem zsírosító olajjá alakul, ami azonnal érezhetően beleolvad a bőrbe és friss érzést hagy maga után.

A nagy hányadban jelenlévő, értékes zsírsavakban gazdag napraforgóolaj gondoskodik a finom, élettelibben ható bőrről.

A szezámolaj szabályozza a bőr vízháztartását és kellemes érzést hagy maga után a bőrön.

csicserke

2017. január 12.

Az ára rendkívül kedvező, ez tény. Viszont én nem tapasztaltam nagy változást a bőrömön. Éjszakára szoktam használni, száraz bőröm van, de nincs meg az az érzés, amikor az arc beszippantja a rákent krémet. Ott marad az olajos réteg, ráadásul a szememet is irritálja. Az illata és az állaga viszont nem rossz, puha lesz tőle a bőröm, de a felszini hidratláson kívül mást nem csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Anita1978

2016. december 28.

Csak este tudom hasznàlni, jóval lefekves elott mivel nem szivodik be es nem akarom hogy a parnamon vegezze.Kis arc ultrahang geppel hasznalom, de az se viszi be.Ugy nezek ki egy pumpanyi adagtol is mint egy zsiroskenyer.Le szoktam kenni a nyakamra es a dekoltazsomra is hogy eloszoljon.
Nekem szornyu tapasztalat.Szerencse hogy nem rendit meg anyagilag.Illat, àllag kituno, es persze hogy hidratal hiszen olajos..szoval 2pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

viragi

2016. december 12.

Az arcom a t-zónát leszámítva nagyon szárazzá vált, ezt a szérumot használva viszont újra jó állapotba került. Éjszakára használom, volt, hogy hyaluron eszenciát kentem alá, de önmagában is nagyon jó, sőt a barátom száraz homlokát is rendberakta:-) Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

Milva07

2016. november 17.

Valószínű, hogy a bőröregedés okozza, de egyre inkább száraz a bőröm, főleg most, a hidegebb idő beköszöntével. A reggeli "csomag" része lett ez a kis csodaszer: nappali krém+egy nyomásnyi ebből a szérumból kész csoda..Selymesen és nem olajosan ápol. Nap közben sem fényesedik ki tőle a bőröm, tápláló, sminkelni kiválóan lehet rá, és nevetségesen olcsó volt. Ismét egy filléres csodaszer!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 17.

csikosmatyas

2016. október 7.

Nem rég óta használom még, egyenlőre úgy érzem, hogy az én bőröm igényeinek megfelel. Inkább éjszakára használom.
5* az ár / érték miatt. (konkrétan nevetséges 800 ft volt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

5* az ár / érték miatt. (konkrétan nevetséges 800 ft volt)

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Globularia Cordifolia Callus Culture Extract

Gubóvirág össejt-kivonat. A gyártó által megadott információ szerint elősegíti a szöveti regenerációt,  a sejt méregtelenítő funkcióját a proteaszóma aktivitás fenntartásával és a sejtek élettartamát a szirtuin-1 szintézis stimulálásával.

In vivo (embereken végzett) tesztek szerint csökkenti a bőr pirosságát (-13.4% placebohoz képest) és növeli a bőr ragyogását (+ 9.2% placebohoz képest).

forrás