Balea

Ár:   229 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló cseresznye illattal,E-vitaminnal és méhviasszal.

summer15

2019. május 21.

Nagy bánatomra már nem gyártják. :( Pedig isteni volt az illata, kellemes a színe és tényleg érezhetően ápolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

SunnySide

2017. december 12.

Múlt héten kaptam. Ezelőtt is a meggyes opciót használtam csak labellot, a régebbit, ami még színezett. Ennek is az illata és íze is nagyon jó, bár nem színez nekem mégis olyan mintha egy kis természetes élénkséget adna a számnak. Így télen is jól hidratál, bár igaz számomra télen a Himaláya és a Carmex a nyerő, de azért ez a termék sem lett kitaszítva :)
Ár-érték arányban teljesen megéri, de azért azt nem mondom hogy meghalnék nélküle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Jeanette88

2017. november 15.

Rendszeresen használom, ott van az éjjeli szekrényemen. Ha már nagyon kifújta a szél a számat kell egy kis extra, de ár/érték arányban jó. Kellemes viselet, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

tátombák

2017. augusztus 28.

Felkenve méginkább imádnivaló illata van. Színe nincs se a számon, se zsepin, se sehol. Rekordidő alatt tűnik el az ajkaimról, ennek ellenére szívesen kenegetem. Téli limitált kiadás volt, hidegben viszont kevéske, amit ez nyújt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

vivienlovesit

2017. augusztus 27.

Az az édeskés illata finom volt és elég jól ápolt ez a balzsam. ♡
Amit kiemelten szerettem benne, hogy adott egy cseresznyés, plusz színt az ajkaimnak! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Az az édeskés illata finom volt és elég jól ápolt ez a balzsam. ♡

loju

2017. május 4.

Nagyon fincsi az illata, ad is egy kis színt a számnak, viszont hidratálásban alulmarad néhány ajakápolóval szemben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

brethalia

2017. április 23.

Szeretem a DM-es ajakápolókat, régóta használom őket (Balea, Alverde), de ez gyengén teljesít. Jó az illata, ad egy kis színt az ajkaknak, olcsó is, de nem hidratál túl jól (a hasonló árú Alverde jobban bejött), illetve a belső csomagolása (amit kitekerek) brutálisan széttört, egyre jobban törik szét, alig tudom úgy összetartani, hogy sikerüljön az ajakápolót kitekerni.
Lehet, hogy egy selejtes csomagolásút fogtam ki, de ezt a fajtát nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

rekarebeka

2017. április 1.

A csomagolás egyből megfogott a boltban, nem kellett sokat győzködnöm magam, vettem is egyet és alig vártam, hogy hazaérjek és kipróbálhassam. :) A színe nekem nagyon tetszik, azonban amikor bekenem vele az ajkaimat, nem igazán látszik, nagyon minimálisan esetleg. Ez kicsit csalódás volt számomra, de az egyéb tényezők pótolják ezt az apróságot. Mint például az illata. Nekem nagyon tetszik ez az édeskés, cseresznyés illat, imádom érezni az ajkaimon. Hidratálása szerintem teljesen jó, illetve az ára is nagyon baráti. Nekem abszolút kedvenc lett, a Balea termékekben eddig nem nagyon csalódtam. :) Ajánlom mindenkinek, aki szereti az ilyen édeskés ajakápolókat. Természetesen jár az 5 csillag neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

berni88

2017. március 3.

Jó sok évvel ezelőtt megvolt a régi verzió, ami nagyon száritott, úgyhogy szokásomtól eltérően - mivel inkább oda ajándékozok mindent, amit csak lehet, ha nem jön be - ment a kukába.
Ez viszont jó, hidratál is, szép kis fényt ad az ajkaimnak, olcsó, jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Ez viszont jó, hidratál is, szép kis fényt ad az ajkaimnak, olcsó, jó illatú.

Szandra0718

2017. március 2.

Szoktam venni Balea ajakápolókat. Szeretem az édeskés illatokat főleg az ajkamon. Ilata enyhe ,hidratàlása közepes. A mandarinos változata sokkal jobb. Viszont cuki kis csomagolása van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0