Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Wee, Módosítva: 2018. december 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Balea arcradír megújult ragyogást és bársonyos puhaságot ajándékoz az arcnak. A természetes mandulahéjat és kávészemcséket tartalmazó arcradír gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket, selymes, puha bőrérzetet hagy maga után. Kókusz-, mandula-, avokádó- és kávébabolajat tartalmazó formulája megóvja a bőrt a kiszáradástól.

Ár: 450 Ft + pk , Eladó: vkata96
Állapot: Kb 3/4-ig van a flakon. , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után küldöm postán.

Noncs

2019. január 22.

Az állagával én sem vagyok kibékülve, de a radírozó hatása megfelelő, nem szárít és az illata is jó. Kézre és testre is használom, egynek elmegy, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

HontiAgi

2019. január 12.

UPDATE:
Elhasználtam teljes testre egy fürdéssel, merthogy ez a kis tubus emberek pont arra elég, hogy kétszer kipróbáld a fejeden, rájöjj, hogy oda nem oké, aztán tokától bokáig végigradírozd vele magad egyszer. Még csak azt se tudom mondani, hogy kisebb dzsuvát hagyott maga után a zuhanyzóban, mint a home-made radírom. Ez a förmedvény tényleg nem más, mint pénzkidobás, ha azt vesszük, hogy milyen egyszerűen előállítható egy kis otthoni kutyulással. Mutatom:
Fogsz egy vagy két adag kávézaccot, elkevered egy pici olivaolajjal, mézzel és/vagy citromlével olyan állagúra, hogy jól kenhető legyen és ne macskaf*sra emlékeztessen, mint ez a túlárazott gyöngyszem. Ha valakinek az illat volt a húdehűha faktor a cuccban - ami szerintem inkább volt kávés-mandulás, mint karamelles - az adhat hozzá pár csepp mandulaaromát is és kb ugyanott van. Gondolom ha fogyasztásra alkalmas, akkor kívülről sem árt. :)

zseniális illata van. PONT. Ennyi. Finito.
A pozitívumok listája sajnos itt be is zárult, ugyanis maga az alap cucc olyan folyékony és vízszerű, hogy szétfutnak a radírozó szemcsék a kezeden mielőtt az arcodig érnél velük. Mint amikor rossz a filter és belemegy a zacc a lefőtt kávéba. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

UPDATE:

zseniális illata van. PONT. Ennyi. Finito.

nyuszo

2018. december 25.

Az állaga valóban szokatlanul folyékony egy bőrradírhoz képest (szinte az egész fürdőszoba barna trutyis lett, mire sikerült felvinnem az arcomra!), de az illata kárpótolt a kellemetlenségért! Kellemes, marcipános-kávés kényeztetés, amiről tudom, hogy fogok még rá vágyni máskor is....
Igen, el fogom használni, annak ellenére, hogy nem tökéletes, és az újra vásárláson szerintem úgysem kell gondolkodnom, mert van egy olyan érzésem, hogy ez csak egy limitált széria....
Azért nem bántam meg, hogy megvettem, mert az isteni illatán kívül, elmondható még az is, hogy nagyon (!) kíméletesen tisztít, aminek örülök, mert elég érzékeny a bőröm, és szinte mindenféle tisztítás után kipirosodik egy időre. Na ettől nem!
Amitől még tartottam egy kicsit, az a mandula- és kávé szemcsék durvasága volt, ami elég sok termékben (főleg az olcsóbbakban!) nagyon karcos tud lenni. Itt nem érzem, hogy karcolnának!
Szóval szerintem egy kis fürdőszobatakarítást simán megér 3-4 naponta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 25.

Szóval szerintem egy kis fürdőszobatakarítást simán megér 3-4 naponta!

vkata96

2018. december 21.

Nagyon szeretem a Balea termékeket, de ez botrányos. Tényleg folyik, de úgy, hogy kb semmi nem marad a tenyeremben. A szaga is számomra olyan mint a gagyi kávé aromás csokié, émelyítő. Gondoltam oké, elhasználom fürdés közben testradírnak, de hát arra se vált be. Kuka. Pedig annyira szép a csomagolása, ez az egész kollekció nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Wee

2018. december 21.

Való igaz, hogy folyékony. De az ujjaimra nyomva, ügyeskedve azért nem folyik ki az ujjaim közül.
Arcra felkenve néha a vízzel együtt belefolyik a szemembe, de a hatása meggyőzött.
Szóval egy kis ügyeskedéssel nekem bevált.

Valamint én már használtam méreg drága arctisztítót, Garnier-eset is, ami a középkategóriába tartozott, de ez mindkettőnél jobb volt.

Nekem abszolút pozitív a termék, mivel a hideg kimenve nem csípte az arcomat a radírozás után.
Nem szarította ki az arcom, valahogy hidratál is radírozás után.
Ajakradírozásra is használom, csúcsszuper puha lesz tőle a szám, amit a hidegben kikészít a szél.
Az illata nagyon jó, és én újra fogom venni, mert nekem teljesen nevált. jobban mint akármi más!

Az én bőröm inkább zsírosodó, szerencsére pattanásos gondjaim nem nagyon vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Szóval egy kis ügyeskedéssel nekem bevált.

Nem szarította ki az arcom, valahogy hidratál is radírozás után.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Őrölt arab kávé. A kozmetikumokba elsősorban radírozó hatása miatt kerül. Frissítő, exfoliáló hatású.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek