Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Samponok

Festett hajra.

Kiszerelés: 300 ml

Csipetke

2018. július 17.

Nagyon szerettem az illatát és szerettem használni, többször is újra vettem míg festve volt a hajam. Kellően habzott és tisztította a festett hajat. Nem zsírosodott tőle és nem viszketett a fejbőröm sem. A balzsammal együtt használtam és nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Tuende

2018. január 5.

Nehezen fésülhetővé és gyorsan zsírosodóvá tette a hajam. Az illata nem rossz, de ennyi az össz pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

mujerconfused

2016. július 5.

Semmi extra, az illata kellemes és jól habzik, abszolút átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Semmi extra, az illata kellemes és jól habzik, abszolút átlagos.

victorika

2014. november 21.

Nagyon szerettem, de nem vettem újra! Az illata szuper volt, jól boldogult a festett hajammal, de a tubus vége felé én is éreztem, mintha már vesztett volna a hatékonyságából! Mindemellett a 4 csillagot simán kiérdemelte!

fodoreni

2013. október 11.

Maximálisan elégedett vagyok vele, olcsó és jó. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

Maximálisan elégedett vagyok vele, olcsó és jó. Ajánlom mindenkinek :)

simonne.melinda

2013. július 16.

Update: március óta használom, eleinte nagyon jó volt, mára annyira megszokta a hajam, a fejbőröm (?), hogy a márciusi ötcsillagos beszámolómat hitetlenkedve olvasom- tényleg ennyire elégedett voltam azzal, ami most ilyen hasznavehetetlen? Lehet, hogy a nyári pára és meleg is belejátszik, de most úgy érzem, nem tisztít rendesen, száraz, tartás nélküli a hajam már a mosás másnapján. Ezt a flakont inkább eldobom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

ency091

2013. május 3.

Tényleg habzik rendesen (koszos hajnál persze csak másodjára, mint minden más), pedig első alkalommal tesióra utáni leamortizált csurom víz hajzatomra vetettem be, amin előzőleg legalább negyed flakon száraz sampon is volt, mert tesi előtt semmiképp nem volt értelme hajat mosni... Pantene sampont pl nálam lealázta habzásban és hajpuhaságban, és kevesebb mint fele annyiba kerül!

Ui: ez a tiarévirágos változatra vonatkozik, csak véletlenül ideírtam xd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

Ui: ez a tiarévirágos változatra vonatkozik, csak véletlenül ideírtam xd

erzso08

2013. április 12.

update: A hajam annyira nem szereti már. Kicsit gyorsabban zsírosodik mint más samponoknál ezért -1 csillag sajnos :S

Valami újat szerettem volna kipróbálni és az itteni vélemények lapján esett erre a választásom. Az én hajamat nem szárítja, kicsit jobban gubancolódik de ezen a balzsam segít. Az illata isteni finom, napokkal hajmosás után is érezni. Az állaga kicsit furcsa mert hígabb mint az eddigi samponok amiket használtam de gyorsan el lehet találni a megfelelő mennyiséget belőle szerintem. Az árát megéri én úgy gondolom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

cico

2013. április 10.

Nem tudom, hogy festett hajra milyen, nekem természetes a hajszínem, csak az illata miatt vettem meg. Fantasztikus illata van :) Viszont mint sampon, nem lesz a kedvencem, mert sokat kell belőle használni, hogy rendesen fel lehessen habosítani.
Lehet, hogy félreteszem, csak szagolgatás céljából :)
Csak az illat miatt azért nem venném újra... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Lehet, hogy félreteszem, csak szagolgatás céljából :)
Csak az illat miatt azért nem venném újra... :(

Cory

2013. április 8.

teljesen átlagos sampon, nem vettem észre semmi pluszt benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

teljesen átlagos sampon, nem vettem észre semmi pluszt benne

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.