Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Nera, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 12.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor neroli virág és vérnarancs illattal.

24 órás védelmet biztosít a kellemetlen szagok ellen.

netti1990

2018. március 3.

Imádom a Balea termékeket :) Amikor megláttam nem is volt kérdés,hogy jön Velem :) A csomagolása szép,az illata mennyei finom volt.Megvoltam elégedve a hatásával.Nem csípte a hónaljbőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

candus

2016. október 11.

Szerintem ez borzaszto deo volt, ma vegre elfogyott. Engem nem zavar, ha izzadok, de ha budos vagyok, az annal inkabb. Ez a dezodor fullaszto volt, es nem is hasznalt semmit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Reese

2016. szeptember 17.

Túl sokat nekem nem ért, bár kánikulában használtam. Illata jó, de csípett. Nem veszem újra. Ára viszont jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

KupaiVirag

2016. július 6.

Igazából csak úgy fújkálni vettem meg, nem vártam tőle semmi különösebb izzadásgátló hatást, ugyanis mellette használtam izzadásgátló oldatot is. Külön szempont volt, hogy alumíniummentes legyen és gyakorlatilag ez az első termék több, mint fél éve, amit úgy vettem meg, hogy nem olvastam itt utána, ennek ellenére pozitívan csalódtam. Extrém módon nem teljesít, nem lesz tőle teljesen száraz a hónaljam, de a szagoktól nagyon jól véd. Kellemes illata van, tényleg vérnaracsos, virágos illat ami a nap végén is érződik, de nem nyomja el a parfüm illatát és nem szúrós, nem erős. Nagyon meg vagyok vele elégedve, mert bár az oldat használatával felhagytam, mégsem izzadtam nagyon. Ár-érték arányban jár neki az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

doraberkenyes

2016. június 25.

Odavagyok a Balea termékekért, és ez is egy csodás termék az izzadságot is meggátolja és nekem személy szerint az illata is majdnem egész napig tart. Egyszer-kétszer kell csak újra fújni, de az semmiség. Nekem egyik nagy kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

manoka92

2016. június 6.

Az illata szuper, nagyon nyárias, frissítő és sokáig is érződik, de sajnos elég sokszor újra kell fújkálnom napközben és a kellemetlen szagokkal nem tud hosszútávon mit kezdeni. :( Egy próbának jó volt, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

peto.kittus

2016. május 30.

Nem próálkoztam még Rexonának kívül más sprayvel, de ennek annyra megtetszett a nyárias illata, hogy bepróbálkoztam. Nem is bántam meg, nagyonjó és tartós az illata és a hatása is a rexona stifttel együtt használva. Egy próbálkozásnak teljesenpozitív. :) Ja és nem mellesleg igazi nyár, egy flakonba zárva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

hencsii0905

2016. április 25.

Az egyik első próbálkozásom az alumíniummentes deo-k terén.. kellemes, nyári illat, ami kifújás után aránylag sokáig érződik. Jól teljesít, nem vagyok büdi a nap végén sem. Nehéz adagolni, ami miatt sokat bosszankodtam. Ár-érték arányban is "ott van".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Gladys

2015. december 16.

Nagyon jó illata van. A tusfürdőt is megvettem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Nagyon jó illata van. A tusfürdőt is megvettem hozzá.

bataribettina97

2015. október 20.

Szeretem,sokáig érződik az illata

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

Szeretem,sokáig érződik az illata

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citral, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol