Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Szövetmaszk görögdinnye kivonattal és friss, gyümölcsös illattal. Nyugtat, hidratál, a benne lévő mandulaolaj lágyítja a bőrt és sugárzó arcszínt biztosít.

ctgrell

2018. november 25.

Hiányzik. Reméltem lesz majd még később de ez is csak egyszeri dolog volt... Mindent imádok ami dinnyés, ez is nagyon tetszett. Nem szoktam arcmaszkokat használni de ezt ki is próbáltamm, hiszen dinnyés :D az illata nagyon édes dinnyés volt és jol is esett az arcomnak egy kis hűsítés. Elraktam a maszkot vissza a csomagolásba használat után higy amig ki nem szárad még néha beleszimatoljak :D bár vettem volna még

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Ticsinky

2018. február 21.

Tény, hogy a hidratálása sajnos nem a legjobb, de ezt leszámítva nekem mégis tetszett a termék.
Szuper illat, kellemesen hűsít, nem hagy maga után ragacsos érzetet és remek ár-érték arány.
Szerintem ezek mind igazak a mangós és a gránátalmás változatokra is. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, mert szívesen bedobnék még egy-kettőt a kosaramba. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

kismadár

2018. február 9.

Érdekes, hogy nem az a megszokott géles állaga van a terméknek, hanem kicsit krémesebb. Közepesen hidratál, picit hűsít, el tudom képzelni, hogy egy érzékenyebb bőrnek ez nem túl kellemes. Egyébként árához képest szerintem nem rossz, bár nagy hatást ne várjunk tőle. Az illata nekem nem tetszik,nagyon mű, dinnyés rágó illata van. "Játszadozásnak" jó lehet, egy komoly rutinban nyilván nincs helye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Kence123

2018. január 14.

Eszméletlen jó illata van:) Hűsít és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Eszméletlen jó illata van:) Hűsít és hidratál.

springee

2018. január 7.

Mivel láttam, hogy Dél-Koreában gyártják, így megvettem, mondván érdekes lesz összehasonlítani a Koreából rendelt maszkokkal. A legelső, ami felbontáskor szembetűnik, az erős, már-már bántóan mű dinnyeillat, ami a diszkrétebben illatosított, inkább gyógynövényeket idéző koreai maszkokhoz képest zavaró. Ami viszont a Balea maszk esetében jobban tetszett, hogy a tasakban nem marad rengeteg esszencia, amit aztán sajnálnék kidobni, de a maszk újbóli felhasználásának sem vagyok híve. Továbbá a Berrisom és néhány Missha maszknál jóval optimálisabb a mérete számomra, nem annyira nagy, mint a már említettek (bár így sem passzol). Illetve maga a szövet is vastagabb, mint mondjuk a Missha Pure Source esetében, ami megkönnyíti a széthajtogatást és felhelyezést. Hatását tekintve valóban kellemes, hűsítő érzetet nyújt, szép bőrképet ad. Semmivel nem jobb, de nem is rosszabb, mint bármilyen Koreából rendelt maszk, csak az az ortó műdinnye szag ne lenne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

IAlinka

2017. december 12.

400 forintert ilyen klasz csomagolásban hülye lettem volna nem kipróbálni. Kellemesen hűsít és az illata is isteni. Miután levettem ragacsos érzetet hagyott az arcomon, és mintha egy kicsit hidratáltabb és egyenletesebb lett volna az arcom színe. Egyszer jó volt kipróbálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 12.

Erus15

2017. november 28.

Tegnap vettem 3db arcmaszkot és először ezt próbáltam ki. Kellemes dinnyés illata van. Jó érzés, ahogy hűsít. A maszk alakja nem illeszkedik az archoz, elég nagy. Viszont puha lett tőle a bőröm, persze csodákat nem kell tőle várni, de ennyi pénzért megfelel egy kis esti kikapcsolódáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Takaro

2017. november 24.

Semmi, de semmi hatasa nincs. Meg egy fel orara sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Semmi, de semmi hatasa nincs. Meg egy fel orara sem.

mesiikee

2017. november 19.

Imádom az illatát, kellemesen hűsít és úgy érzem hidratál is, az ára is kedvező úgyhogy nekem összességében tetszik a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

nemethkitti06

2017. november 19.

199Ft-ért vicces volt kipróbálni, viszont semmire nem jó.Enyhén irritálja a bőrömet, ben hagy maga után nagy hidratáltság érzést. Mondjuk nem vártam tőle többet de legalább az illata tényleg dinnyés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak