Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 6.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

24 órás védelem alumínium nélkül. Kókusztej és lótusz egzotikus illatával.

Anheszenamon

2019. május 15.

Édes kókusz illata van, én lótuszvirágot nyomokban sem érzek benne. Csak nyugis napokon használom, melegebb és pörgősebb napokon nem merném rábízni az izzadásgátlást. El fogom fújkálni, de nem életem dezodorja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Beya93

2019. május 5.

Nagyon jó illata van, bár a lótuszvirágot én sem érzem benne. Hatásáról még nem nagyon tudok írni, 1x-2x fújtam csak, átlagos rohanásmentes napon szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Helene

2019. április 15.

Kissé félve vásároltam meg, mivel eddig sosem vált be egyik Balea dezodor sem. Úgy értem ezt, hogy eddig mindig mindegyiknek annyira erős szaga volt, hogy köhögési rohamokat okozott. De! Ennél kellemesen csalódtam. Ennek nagyon kellemes kókusz illata van, és ez az illat egész nap körülleng engem. Ha nem lesz még más illatú limitált kiadású dezodorok, akkor lehet hogy újravásárolom még ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Ria22

2019. április 5.

Nagyon kellemes! <3
Ma teszteltem "élesben" és hozza azt a hatást mint a régebbi szériás alumentes Balea deók! Bájosan diszkrét, parfüm kompatibilis illata van, tényleg olyan rizses-lótuszos-kókusztejes, nem hivalkodó. Mindennapokra tökéletes, azt hiszem veszek pár flakonnal míg van, alig várom a kézkrémet is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Nagyon kellemes! <3

Candy21

2019. március 22.

Finom kókusz illata van én a lótusz virágot nem érzem benne. Nekem tetszik ez a deo kellőképpen véd a kellemetlen szagoktól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol