Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Gazdagon hidratáló kézkrém kókusztej és lótusz illattal.

Vegán

candy28

2019. május 21.

Annyira jó kis krém. DM-es látogatásom során fedeztem fel véletlenül. A kókusz és a lótusz külön is jó illatú, egyben pedig nagyon jó párosítás. Az előttem szólóval ellentétben Én kicsit hígabbnak találtam az állagát, de könnyen beszívódott. Maga a hidratálása olyan, mint más krémnek. Az illata viszont nagyon különleges. Azért megérte megvenni. Kár, hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

nagyalexandi

2019. április 29.

Az állaga számomra fura, sűrűbb, először azt gondoltam, alig fog beszívódni. Végül is teszi a dolgát, hidratál, de semmi extra.

Szerintem mű, semmilyen illata van, amelyben kókuszt nyomokban sem fedeztem fel. (Bár lótuszt még nem szagoltam...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak