Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

A kiváló minőségű, 40% olajtartalmú testápoló E-vitaminnal és allantoinnal ápolja a száraz bőrt. Szőlőmag és napraforgó olajat tartalmaz, pisztácia illattal kényezteti a bőrt. A gazdag krém könnyen beszívódik.

Maniac

2015. március 10.

Magamon kívül voltam, amikor megláttam, hogy pisztáciás testápoló jött ki, ráadásul olajos változatban. Meg is vettem természetesen, az üzletben még mindig tetszett az illata, bár nekem behatárolhatatlan illat, nem pedig pisztácia, de utána sajnos agyamra ment az illata, töménnyé vált az orromnak. Hidratálásban le a kalappal, 2 nap alatt teszi helyre a bőröm, míg más testápolóknak, ez 3-4 nap, ha sikerül neki... Az illata miatt levonok egy csillagot, mert nem tudnám hosszútávon használni (nem is kár, hogy limitált).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 10.

varga.stella

2015. február 23.

Nekem nagyon nem jött be. Nem akar beszívódni és nem is igazán hidratál. Szeretem a Balea termékeket, de ezt még rakosgatom ide-oda, de végül a kukában fog landolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

adrienn0507

2014. november 1.

Sajnos nekem nagyon nem vált. Az illatát nem tudom elviselni, annyira mű, olyan, mintha romlott lenne. A hatása pedig nem rossz, könnyen beszívódik, hidratál is, de az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

vargaka

2014. szeptember 15.

Rettentő büdös. Halványan emlékeztet a pisztáciára, de valahogy olyan poshadt alkoholos változatban. Szerencsére csak felkenéskor érezni, utána elillan. Gyorsan beszívódik, de egyébként semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

nyarigabi

2014. augusztus 16.

Kipróbáltam, gazdag de nem nehéz krém, az illata miatt nem vettem meg. Imádom a pisztáciafagyit, de nem akarom magamon érezni. Pedig a száraz bőröm biztosan szerette volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

eo

2014. június 5.

2014. április 1.
Amolyan egynek elmegy kategóriás testápolót kerestem gyorsan, olcsón, nem ezt kaptam. Nagyon pozitívan csalódtam. Nos a sokakat megosztó illata.. hát, hm. Valóban erőteljes, számomra leginkább marcipánosnak érződik. De magamon mégsem érzem tartósnak, később sem érzem úgy, hogy átfordulna kellemetlenbe vagy ilyesmi. Aztán persze lehet, hogy közben körülöttem mindenki azt szaglássza, hogy mégis minek van ilyen szaga. De én ezt nem érzékelem mindenesetre. Az állaga viszont csodás, tényleg olajos krém. A hidratáló hatás is extra, jóval tartósabban hidratál, sokkal mélyebben, mint más testápolók. Közben mégsem érzem magamon sokáig, nincs olyasmi problémám vele, hogy sietnék, de még nem tudok felöltözni, mert nem szívódott be rendesen. Nálam az ilyesmi sosem okoz gondot, pikkpakk beszívja a bőröm a testápolókat. Nagyon elégedett vagyok. Ezzel együtt örülnék, ha kijönne a Balea valami nagyon hasonló tulajdonságokkal rendelkező ugyancsak olajos testápolóval, aminek az illatát mégis közelebb érzem magamhoz. Mondjuk valami diszkrét fás-púderes-virágos jellegű illattal. Azért megkapja tőlem összességében a maximumot.

Update: Hivatalosan is kedvenc testápolómmá lépett elő (jelenleg), már legalább 3x újravettem, ami nem jellemző rám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

2014. április 1.

fioretta

2014. március 26.

Az illata eleinte nagyon finom, de később egy idő után elég fura, kellemetlen szaga lesz. A hatásával sem vagyok teljesen megelégedve, ahhoz képest hogy "olajos testápoló", az én száraz bőrömnek alig használt, gyorsan beivódik és semmit nem érzek utána...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

elfi777

2014. február 25.

update: igaziból maradna a négyes, mert 600-ért drágállom, és mint írtam, nekem túl édeskés, így egybevetve négy, de már a 3. vagy 4. tubussal fogyasztom, maga a termék mesés, nagyon szereti a bőröm, puha, illatos, hidratált lesz tőle. Mivel nem volt hű, de kemény telünk, így a nagy hidegben nem tudtam tesztelni, de mégiscsak tél volt, az általam kipróbált cuccok közül 3 emelkedett ki, és ő az egyik kedvencem lett :) azt hiszem, fizukor rászánok pár ezrest, és betárazok, úgy sejtem, tavasszal újabb verziók lesznek, sajnálnám, ha elfogyna..nyilván elfogy majd, de szeretném még sokáig használni, így jár neki az ötös.
Ja, és lényeg! az YR pisztáciása mellett ez sokkal finomabb tömény piszti, hiába édes, jóval tartósabb annál, ennyit a drága márkáról és az árakról.

okt 20
Még nem kiabálom el, de egészen jónak tűnik. Az illata kellemes, nekem kissé túl édes, de mellette szól, hogy érzek benne némi pörkölés-illatot, olyan igazi sós pisztácia jellegű, csak édes kivitelben.:)
Kissé drágállom, azért ez egy saját márkás cucc, értem, prémium meg limitált, de akkor is..
A négyes korrektnek tűnik, és tetszik, hogy nem egy megszokott illathoz nyúltak.
Ha beválik, egye kánya, azt hiszem, veszek még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

okt 20
Ha beválik, egye kánya, azt hiszem, veszek még.

anonimusgirl98

2014. február 22.

Eddig nem csalódtam a Balea termékekben..de ezzel a testápolóval azthiszem belenyúltam a közepébe... Az állagával nincs is baj,így tökéletes..az illatával már annál inkább. Túl édes..Imádom a pisztáciát egy bizonyos mértékig,de ez már a felett van. Dm-ben beleszagolva még kellemes illatnak tűnt,de itthon használat közben rákellet jönnöm hogy nem a legjobb választás volt. Elhasználom,de újravenni biztosan nem fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 22.

cicaslany91

2014. január 20.

Megvettem, mert nagyon tetszett az illata, de az én normál bőrömnek sok volt ez az olajos testápoló :D A barátom kiszáradt bőrét viszont rendbe tette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak