Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Balea krémes, olajos tusfürdő mangó és ananász vajjal együtt, valamint hidratáló glicerinnel megvédi a nagyon száraz bőrt.
A készítmény természetes olajjal kényezteti a bőrt.

Hoagirl

2016. április 18.

Nagyon szerettem az illatát, valóban lehetett rajta érezni a mangót, az ananászt én kevésbé éreztem ki belőle. Fehér színű, kissé folyós, de mégis krémesebb állagú, mint egy hagyományos tusfürdő, leginkább egy sűrűbb tejturmixra emlékeztetett. Isteni krémes, gazdag habot csinált, csodásan ápolta a bőrömet, szinte simogatta. Élmény volt használni. Ha nem lennék hűtlen és csapodár a tusfürdők tekintetében, és nem lett volna limitált kiadás, akkor biztos meg akarnám újra szerezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

wdorika

2015. szeptember 13.

Nagyon folyékony az állaga, az illatában van valami furcsa, viszont nem szárít, maximálisan hidratál és megszünteti a száraz foltokat a lábamon. Egy időben használtam testápolónak mangovajat, és nagyon szerettem, annak a hatását érzem benne. A kupakja eltört vagy törötten vettem, bár nem szoktam figyelmetlen lenni, mindenesetre gyenge anyagból van. Szeretek vele zuhanyozni, bőven kenceficélek belőle, szóval sajnos hamar el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Dori1997

2015. április 19.

Megvettem mert az üzletben megtetszett az illata, itthon viszont csak rakosgattam mert már nem jött be.. Végül szappanként van elhasználva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

trisztan

2015. április 1.

Jó, jó..., de azért csak négyeske. Az illata tényleg elég mű, az állaga folyós krémes, viszont hidratálásra majdnem tud annyit, mint egy gyengébbre sikerült zuhanyzás közbeni testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 1.

coco

2014. július 31.

Nagyon finom illatú (főleg az ananászos), és a hidratáló hatás is érezhető. Mióta ezzel fürdök, kevesebbszer kell testápolót használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

quinnie0715

2014. január 27.

Jó az illata, de sajnos egyáltalán nem tartós. Nem szárít, de nem is ápol. Ár-érték arányban megfelelő, de nem venném újra, nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

varga.stella

2013. november 28.

Tegnap vettem, mert teljesen beleszerelmesedtem az illatába. Ki is próbáltam azonnal... hát az illata isteni, de sajnos nem igen habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 28.

Iora Rua

2013. november 7.

Krémes, jól hidratál és tisztít, egészen jó illatú. Jó ár/érték arányú, nem szárította a bőröm. Bármikor szívesen megveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

azursatellite

2013. július 3.

Illatra nem a legjobb, sajnos elég mű, ananászos autóillatosító jellegű, de azt jól hozza. :D
A hatására viszont nem lehet panasz. Nem szárít, talán kicsit ápol is. Állagra elég sűrű, krém szerű, kellemesen habzik.
3 csillagot érdemel csak, mert oda meg vissza voltam, hogy ananászos és pont a fő vonzereje bukott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

siss

2013. június 24.

Nem egy nagy durranás,azt hittem valami nagyon incsifincsi cucc,de nem.Még annyira mangósnak és ananászosnak se mondanám,egy édes illat nagyon,én meg ezt nem nagyon csipázom.Előnye,hogy krémes,nem szárít,tetszetős a csomagolása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol