Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. június 28.

Kategória:   Szappanok

Hidratáló folyékony krémszappan gyömbér és citrom illattal.

• Gyengéden tisztítja és ápolja a kezeket; bársonyos bőrérzetről gondoskodik, még gyakori kézmosás mellett is.
  • Az ápoló formula és a hidratáló összetevők megőrzik a bőr természetes hidratáltságát.

Nessy

2020. július 29.

Eddig minden Baleás folyékony szappan bejött, nem szárítanak, de illatra ez a kedvencem.
Nem erős, de nagyon kellemes, édeskés citrom, frissítő gyömbérrel.
Nagyon örülök az utántöltőnek, mivel a saját szappanadagolómat szeretem használni.
Verhetetlen az ára, könnyen elérhető. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Nem erős, de nagyon kellemes, édeskés citrom, frissítő gyömbérrel.
Verhetetlen az ára, könnyen elérhető. Szuper!

Pecci

2020. május 1.

A tejes-mézes szappan óriási sikere után, kísérletezőkedvvel telve vásároltunk a párommal egy utántöltőnyi zacskóval ebből a szappanból is egy hete, hátha beválik ez is. Nem bántuk meg, mert a tejes-mézeshez hasonlóan finom illata van, jól tisztít, de bőrroncsolás nélkül, nem szárítja a kezet, és ezen felül jó árfekvése is van. Újra fogjuk vásárolni valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Gica81

2020. január 27.

Ár-érték arányban kifogásolhatatlan, de nekem nem tetszik az illata és szárítja a kezemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Dhewilgirl

2019. július 24.

Standard Balea szappan, finom illat, nagyon jó ár-érték arány. Az illatát leszámítva szerintem az összes Balea szappan ugyanolyan, nagyon jó minőséget hoznak az árukhoz viszonyítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Beya93

2019. július 8.

Az utántöltőjét vettem meg, ár-érték arányban verhetetlen szerintem. Marha jó illata van, főleg így nyáron szerintem tök jó frissítő, mondjuk nekem lehetne egy kicsit intenzívebb is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

szzh01

2019. június 28.

Egyszerűen mennyei az illata! Még soha nem tápláltam ilyen erős érzelmeket egy illat és különösen nem egy folyékony szappan iránt, de ez minden egyes kézmosásnál lenyűgöz hetek óta. Mindig jó alaposan, jó sok szappannal mosok kezet, amióta Ő megvan, s utána folyamatosan szagolgatom a kezemet.
Hozzáteszem, hogy alapvetően egyáltalán nem szoktam mesterséges illatanyagot tartalmazó készítményeket megvenni, egyedül a folyékony szappan az, aminél szemet hunyok efelett, mert belőle a családban elég sok fogy, így megfizethetetlen számomra a natúr-bio változatok 3-4x-es ára. De ha már mesterséges parfüm, akkor legalább legyen ilyen isteni az illat, mint amilyen ennek van!
Ha kézmosáshoz használom, nem veszem észre, hogy szárítana (lehet, a kezem már megedződött), viszont muszáj voltam tusfürdőnek is kipróbálni, hogy tetőtől talpig megmártózhassak az illatban, s úgy egy kissé szárított, úgyhogy marad kézmosónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Gina1031

2019. június 16.

Visszatérő ekcémám van ezért óvatosan válogatok a szappanok között. (És kizárólag kesztyűben takarítok, mosogatok) Ennek az illatnak azonban nem tudtam ellenállni. Az előző vélemények után meglep, hogy én sem a szárító hatását nem tapasztalom, sem az ekcémámat nem hozta ki. A második flakont használom de már betáraztam a harmadikat is. Ahogy tavaly a kókusz-ananász, úgy idén nyáron ez a kedvenc szappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

kmarta

2019. április 15.

Mivel nagyon jó tapasztalatom volt a Sensitive aloe vera-s változattal, a nagy sietségben ezt gyorsan megvettem, bár ne tettem volna :( az egyedüli pozitívum az illata. Borzasztóan szárít, a kezeim általában csak a hideg téli időben szoktak száradni (a széltől), de mióta ezt használjuk, minden nap kipirosodnak és annyira száradnak hogy már-már fáj. Sajnos ez így kuka..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

fagas

2019. március 18.

Nagyon kellemes, friss illata van, jól habzik, alaposan tisztít. Cseppet szárít, de nem vészes, a szokásos balea-s kiszerelés pedig jó sokáig elég, kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 18.

Doz02

2019. március 1.

Csalódtam benne, pont azért vettem, mert a kórházi fertőtlenítő szappan nagyon szárít, és ha pl. evés előtt a karunk kezet mosni... Stb.
Lényeg:

Pozitív:
Az illata fenséges. Isteni gyömbéres illat, citrommal. Amit ígér.
Jól habzik.

Negatív:
Baromira szárít.
Az inaktív ekcémát triggerelte, így aktív lett.
Alig vártunk, hogy elfogyjon.

Nem ajánlom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

Lényeg:

Pozitív:
Az illata fenséges. Isteni gyömbéres illat, citrommal. Amit ígér.
Jól habzik.

Negatív:
Baromira szárít.
Az inaktív ekcémát triggerelte, így aktív lett.
Alig vártunk, hogy elfogyjon.

Nem ajánlom. :(

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate