Balea

Ár:   279 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. június 28.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony szappan maracuja és feketeribizli illattal, mely gyengéden tiszítja a kezeket, anélkül, hogy szárítana.

Vegán termék

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Olív

2018. május 25.

A színe jobban tetszik, mint az illata. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

A színe jobban tetszik, mint az illata. :)

wildrose

2018. január 4.

Jó fej csomagolás, cuki, lila színű, krémes állagú szappan, jól habzik, jól tisztít, nem szárít, de nem szerettem az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 4.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Az illata nem igazán jön be, kicsit művinek hat számomra. A lila színe gyönyörű, és a flakonja is nagyon szépre sikerült. Kicsit szárítja a bőrömet, emiatt nem veszem újra, de nem rossz kis cucc ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nymeria94

2017. augusztus 25.

Először dinoszauruszok, aztán madarak, ha a Balea legközelebb egy kardszárnyú delfines limitált kiadással rukkol elő, akkor kénytelen leszek arra gyanakodni, hogy megfigyelnek engem. :D Mindenesetre, amint megtudtam, hogy egy madaras trendkiadás került az üzletek polcaira, állatimádóként és madártartóként kötelességemnek éreztem, hogy beszerezzek néhány terméket ebből a szériából. :-) A Balea folyékony szappanokat amúgy is nagyon szeretem, így, amikor megpillantottam ezt a bájos kis kakadus csomagolást, nem nyughattam, amíg meg nem kaparintottam. Az illata nagyon finom, bár még életemben nem szimatoltam igazi maracuját, de ha csak a fele ilyen finom illatú, akkor már érdemes lenne egyszer megkóstolnom. Nekem a szárító hatásával sincsen különösebb problémám, ráadásul szépen habzik és jól is tisztít, úgyhogy összességében valóban jó kis terméknek bizonyult. Csak egyetlen dolgot sajnálok vele kapcsolatban, hogy nem helyből két flakonnal vettem, mert az utóbbi hetekben már nem igazán láttam a környékemen lévő Dm-ekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Vicus

2017. augusztus 12.

Nagyon jó illata van, és a csomagolása is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Nagyon jó illata van, és a csomagolása is szuper.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Aranyos a csomagolása, szép lila színe van. Az illata nem túl tartós, de ezt elnézem neki! Ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

cooleva

2017. augusztus 7.

Nagyon fincsi illata van..picit szárít, de ennyi a hibája. Szépen tisztít, habzik. Jól mutat a fürdőszobában:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Sorea

2017. augusztus 7.

Tetszik a csomagolása, a maracujás illatáért odavagyok és ez a lila szín telitalálat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

ddora27

2017. augusztus 4.

Cuki a doboza,finom gyümölcsös és a színe is csodás.Ennyi pénzért szuper kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

jkrisztie2

2017. július 26.

Ez lett a kedvencem a madaras Balea családból. Nekem igazi finom maracuja illata van, amit egyenesen imádok. Színe dögös lila, minőségre a "szokásos " Balea. Gyönyörű ez a csomagolás. Veszek még gyorsan, mert tuti el fogják kapkodni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid