Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2013. november 10.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A mandula és a cseresznye csodásan érzéki illata csábítóan édes karaktert kölcsönöz a testápolónak. A gyengéd receptúra extr adag hidratáltsággal ajándékozza meg és bársonyossá varázsolja az igénybevett bőrt. A növényi olajok ápolják a bőrt. A lágy textúrát könnyű eloszlatni és gyorsan felszívódik. Nem tartalmaz színezéket. 200 ml.

Nileve

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem a Balea limitált kiadású termékeit, főleg a testápolók nagy kedvenceim. Ezeknek olyan könnyű állaga van, gyorsan beszívódnak és kellemes az illatuk. Ő volt a legelső limitált termék, amit próbáltam és azóta is nagyon sajnálom, hogy csak limitált volt. Imádtam ezt a cukros-mandulás illatot. Nekem ez az az illat, ami megállja a helyét nyáron is és télen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kendahajadra

2015. december 26.

Szerelmes voltam ebbe a limitált illatba, inkább amiiatt szerettem ezt a terméket. Emellett az állaggal és a hidratálással sem volt gond, bár azért nem ő a szuperfegyverem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

pudinggie

2014. október 18.

A finom marcipánillata szerelem volt első szippantásra :) Bőrön eldolgozva ez az illat halványodik, már nem olyan erőteljes, amit kicsit bántam is meg nem is. Hidratálás szempontjából nagy kedvenc volt, pont olyan textúrájúvá varázsolta a bőröm, amilyennek szeretem. Mai napig ez a kis olcsó árkategóriás testápoló a mérce, meglepő mennyire el lett találva. Tényleg jó lenne újra a polcokon látni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 18.

dodiika

2014. március 25.

Remélem tényleg újra forgalomba hozzák, mert imádtam! A régi tubusban, még van egy kicsi, mert imádom szaglászni :P :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 25.

moldvaieva

2014. január 24.

Nagyon finom marcipános illata van :3 nyami.
Egyébként számomra túl folyós,és nem gyorsan szívódik fel.
Hidratálása se vmi fényes ,de az ára nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

Nagyon finom marcipános illata van :3 nyami.
Egyébként számomra túl folyós,és nem gyorsan szívódik fel.
Hidratálása se vmi fényes ,de az ára nagyon jó :)

Pumpkine

2014. január 24.

Oho-ho! Amikor kijött a termék mind ezt, mind a csokis változatot megszimatoltam. Az utóbbi nekem túl édes volt, ez a marcipános illataroma viszont magával ragadott és mivel akció volt bátorkodtam beszerezni mind ebből, mind a tusfürdőből kettőt. :) A krém mai napig meg van, a tusfürdők már sajnos az enyészeté lettek, a másik krém pedig húgomnál raboskodik, aki csak alkalom adtán néhány szippantásra tartja. x) De nem bánom. :) Tényleg remek az illata.

zsannasko

2013. december 1.

A tusfürdő kipróbálása után, ennél a terméknél is egyértelmű volt, hogy teszek egy próbát. Az illata csodás és tartós. Gyorsan felszívódik, kellően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

vrozi

2013. október 13.

Tusfürdőjét használtam, imádtam a (szerintem) marcipános illatát!!!! Nagyon sajnálom, hogy azt már tudtommal kivonták a forgalomból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

kalmaniki

2013. augusztus 11.

Az illatáért megbolondulok és nem is hidratál rosszul, ahhoz képest, hogy lotion, sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Imádom az illatát,jól hidratál..
de pár héttel késöbb már rohadt cseresznye illata lesz.. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Imádom az illatát,jól hidratál..
de pár héttel késöbb már rohadt cseresznye illata lesz.. :/

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak