Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. január 28.

Kategória:   Fürdőtermékek

A kényeztető pezsgő fürdőgolyók a fekete áfonya és vanilia télies illatkompozíciójával a valódi kikapcsolódás élményet nyújtják.

Lina14

2020. január 23.

Nagyon élveztem. Gyönyörű lila lesz tőle a víz, isteni, friss és relaxáló illata van, egy bőven elég egy fürdésre. Eddig talán a legjobb fürdőbomba a drogériából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

PVP 0 0