Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelem az izzadás és kellemetlen szagok ellen, alumínium nélkül.

kismadár

2020. december 8.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna meg. A hatása kb. semmi, 1-2 órát bír, az illata inkább szag, tolakodó és erjedt mű sárgadinnye illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

SzL

2019. február 18.

Nem igazán vagyok vele megelégedve. Nem igazan véd az izzadás ellen, de sajnos a kellemetlen szagokat se szűnteti meg.
Az illata pár perc alatt elmúlik, így túl sok hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Az illata pár perc alatt elmúlik, így túl sok hatása nincs.

Panni43

2018. december 26.

Az illata fantasztikus, de hamar eltűnik és az izzadság ellen sem véd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Az illata fantasztikus, de hamar eltűnik és az izzadság ellen sem véd.

viragzsofi

2018. augusztus 3.

Illata kellemes, de hamar eltűnik.
Az izzadás ellen nem véd, de a kellemetlen szagokat megszűnteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Illata kellemes, de hamar eltűnik.
Az izzadás ellen nem véd, de a kellemetlen szagokat megszűnteti.

spavanilly

2018. május 18.

A tusfürdőjét jó illatúnak találtam, és mivel szeretek egy illatcsaládot használni, megvettem.
Nem sokkal kifújás után érződik a tipikus finom sárgadinnye- illat, ami 1 perc után tovatűnik, és marad a..... tömény izzadságszag.
NEM VICC!!!
Kipróbáltam az alkaromra fújva is, de sajnos ugyanez a helyzet😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

NEM VICC!!!
Kipróbáltam az alkaromra fújva is, de sajnos ugyanez a helyzet😕

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol