Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. június 22.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Alumíniummentes dezodor és testspray piros gyümölcsök illatával. Vegán termék.

iKati

2019. május 21.

Hercegnős illata van, de olyan mint a többi baleás deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Hercegnős illata van, de olyan mint a többi baleás deo.

Colette221

2018. november 9.

Én is inkább a neszeszer miatt vettem meg. 2000 forintért kaptam egy micellás törlőkendő csomagot, egy tusfürdőt és ezt a spray-t, plusz az aranyos neszeszert, amire szükségem volt. Abszolút megérte, bár ennek a terméknek az illata kevésbé tetszik. Nagyon intenzív, számomra kislányos. 14 évesen imádtam volna. :D Nem pontozom le, mert így az ajándékcsomagban megérte, de tuti nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

random

2018. november 6.

én csomagban vettem a tusfürdőjével (mert egy cuki neszeszerben volt :D). őszintén szólva, kicsit nosztalgikus számomra az illata, a gimiben biztos tetszett volna (akkoriban használtam valami hasonlót), akkoriban még a hatása is eleget tudott volna a mindennapokra. de felnőtt fejjel nem igazán tetszik, mert hamar elillan az illata, és most már sajnos olyan sprayre van szükségem, ami valóban gátolja is az izzadást, nem csak szagsemlegesít. jóindulattal közepes, de fiatal lánynak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Csipetke

2018. október 21.

Először a flakon ami megtetszett. Aztán az illata is. Ilyen fujkalni magam itthon jó, mert sajnos nem valami tartós. De azért elhasználom. Az izzadság ellen viszont teszi a dolgát talán azért is tetszik mert szuper illata van de nem tolakodó. Összességében tetszik és szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

emagdi

2018. augusztus 14.

Csak kíváncsiságból vettem, igazából nem is igazán kedvelem a fújós dezodorokat, de ennek megtetszett a csomagolása, vagy nem is tudom miért, de megvettem. :) Nekem nagyon bejön az illata, kimondottan tetszik! Az izzadásgátló ("szagmentesítő") hatása is rendben van, napi 2-szeri fújással, még ebben a nagy melegben is. Ennyi pénzért szinte ajándék, veszek is majd még belőle, mielőtt kivonják a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

pillacskak

2018. május 28.

Teljesen felesleges megvenni :D amilyen olcsó, olyan rossz. Kb 1 percig erezni az illatát, aztán, mintha semmit sem fújtam volna ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

gabriella7

2018. május 24.

Eddig semmi bajom nem volt a Baleas dezodorokkal, de amikor ezt használtam nemhogy elnyomta volna a kellemetlen szagokat, hanem szerintem okozta. Sosem voltam izzadós vagy kellemetlen illatú de ez a spray valamiért kihozta. Azért adok két csillagot, mert lehet csak én fogtam ki rossz darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Yubiri

2018. május 23.

Rajtam nem piros gyümölcs illat, inkább szőlő, de nagyon megszerettem, kár, hogy limitált...
25 fok felett napjában többször újra kell fújni, de nem bánom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

25 fok felett napjában többször újra kell fújni, de nem bánom:)

ssz

2018. május 10.

Egy “melós” dezodort kerestem, munkában nincs olyan dezodor ami szárazon tartana a hónaljam, így szinte mindegy milyet veszek, de mégis jóleső érzés, napjában többször is akár, befujni magam valamivel. Gondoltam úgy is sok fogy, jó lesz egy olcsóbb is. És egy kis csodára leltem :) nagyon jó illata van, tartósságáról nem tudok mit mondani mert tényleg semmi sem bírja azt a meleget és párát amiben dolgozom, viszont megakadályozza a kellemetlen illatokat. Nagyon bejött :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Pzsanett

2018. április 27.

Kellemes illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Kellemes illata van.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol