Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Dezodorok

Deospray elbűvölő illattal, alumínium nélkül. 24 órán át véd a kellemetlen szagok ellen.

ani93

2020. május 31.

Nagyon jó az illata és irtó cuki a csomagolása. Kicsit mintha foltot hagyna a ruhán ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Lina14

2020. február 24.

Az illata valóban finom, gyengéd, de n ekem túl alkoholos és kicsit csíp is. Sajnos nem fedi el a szagokat sem, így nem tudom igazán használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

netti1990

2019. május 14.

A csomagolása cuki ☺ Nagyon finom,èdes-púderes illata van.Engem egy parfümre emlèkeztet 😊 Nem irritálja a hónaljbőrömet.Én elègedett vagyok vele ☺

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Beya93

2019. május 5.

Az illata nagyon jó, édes-púderes, ára is gazdaságos, viszont a hatása elég gyenge... Nem vagyok nagyon izzadós fajta, de ezt már többször sikerült átizzadnom, pedig ilyen bajom még sose volt Baleás dezodorokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Lolychan

2019. április 3.

Megfogott a cuki cicás csomagolás. :D Édes, vattacukorra emlékeztető illata van. :D Nekem ár-érték arányban megfelelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Fzzsofia2007

2019. március 21.

nekem bevállt nagyon jó az illata viszont egyáltalán nincs köze a púderhoz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

nekem bevállt nagyon jó az illata viszont egyáltalán nincs köze a púderhoz

Yubiri

2019. január 16.

Mostanában elég sokfajta Balea dezodort használtam, az alu mentesség, az ár miatt, többnyire meg voltam elégedve a fiatalos, édes illatukkal és a hatásukkal is. Ez viszont tényleg nem jó illatú, főleg kifújáskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Vanesszaeszter

2018. december 17.

A Balea nem tud dezodorokat készíteni.... Nagyon jó illatú dezodorok vannak, és ez is nagyon dögös púderes illat. DE annyira nem használnak semmit........ semmit.... és az illat sem marad meg. Én mindig próbálkozom, deee nem éri meg a lakás fujkálásra sem. Lehet hogy pár száz forinttal drágább, de érdemes beruházni, egy minőségibb dezodorra. Nem csíp, jó illata van, de pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

rdm

2018. október 22.

Tényleg édes, kicsit LVEB jellegű illat. Nekem tetszik nagyon. Hatása is rendben egy átlagos napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol