Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor spray lime és guarana ilattal, mely 24 órán keresztül véd a kellemetlen szagok ellen. Nem tartalmaz alumíniumsót.

Vegán termék

vador

2018. július 30.

Ez csak egy illatos testpermet, 24 órán keresztül legfeljebb csak akkor véd a kellemetlen szagok ellen, ha azt a 24 órát egy légkondicionált helyiségben mozdulatlanul heverve tölti az ember. Ezt mondjuk én rögtön levettem az inci-t olvasva, marketinges oldalról azonban megtévesztő.
Viszont imádom az illatát és nagyon hiányozni fog, ha egyszer elfog, meg aztán a csomagolását is pakolgathatom majd, tekintve, hogy van olyan szép, hogy ne legyen szívem nyomban a kukába dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Eperhercegno

2018. március 7.

Kellemes az illata és gyönyörű a csomagolása. Az izzadást nem gátolja meg, mondjuk nálam semmi, de az izzadságszag nem érezhető :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Judee

2018. február 15.

A vidám, színes, "riói karneválos" külseje fogott meg. Az illata is ilyen, nagyon finom, egzotikus. Az ára is barátságos. Kár, hogy limitált és nem tudok újat venni. Jó, hogy nem tartalmaz alumíniumot, viszont többször kell újrafújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 15.

Black Fairy

2017. december 20.

Az illata nagyon finom, szépen, egyenletesen eloszlatható, nem pereg, nem fogja meg a ruhákat, nem irritálja a frissen borotvált hónaljat se (igen, rossz szokás, tudom), az izzadásgátló képessége nekem bőven elég volt, bár én se vagyok nagyon izzadós. A csomagolás gyönyörű, és olcsó volt, bár kétlem, hogy csodaszer, nem tudok semmi negatívat mondani rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Mona29

2017. december 1.

Egynek jó volt. Az illata nem túl tartós, de cserébe nem fröcsköl fújáskor. Mivel én nem vagyok egy nagyon izzadós, nekem megfelelt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

petra5399

2017. november 15.

A többi Balea fújós dezodorral ellentétben sajnos ez nem annyira tartós. Pár óra elteltével izzadságszagú leszek. Viszont az illata talán ennek a legjobb eddig azok közül, amiket próbáltam, a csomagolás is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

vivienlovesit

2017. november 8.

A csomagolás nyárias, vidám. Az illata nagyon jó! ♡ A lényeg: a hatása is szuper volt, úgyhogy ajánlani tudom!
Pozitívuma még, hogy vegán és nem tartalmaz alumíniumsót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Pozitívuma még, hogy vegán és nem tartalmaz alumíniumsót.

Csipetke

2017. augusztus 25.

Tetszik a csomagolás igazi nyárias és vidám.Nekem elsőre egy kicsit túl sok volt az illata de aztán használat közben nagyon kellemessé válik.olyan friss nyári illata van. Egyszerre vad és finom. Dezodornak ezt sem használom,inkább parfüm helyett így nyáron a nagy melegbe jól jön. Körbe fújkálom magam vele és sokáig érezni az illatot.Nyárra tökéletes ez az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

redheadvrouw

2017. augusztus 22.

Nagyon fincsi az illata, nem tul edes.Engem a Fresh Smoothie tusfurdo illatara emlekeztet. A kanikulaban ezzel fujkaltam magam es viszonylag sokaig megmaradt a boromon, ugy hogy nem lettem ragacsos, mint sok testpermettol. En inkabb testspraynek vettem, mert nekem a kremes deok valtak be, de azert volt, hogy felfujtam a stift fole es jo illatom volt meg sokaig. Kar, hogy limitalt, még probalok venni belole.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

szazsani

2017. augusztus 8.

Nagyon finom illata van, ha hamarabb észreveszem egész nyáron ezzel fújom magam, de még most se késő. Tetszik hogy nincs benne alumínium. A tartóssága sem rossz, de azért újrafújós de nem is várok tőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol