Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

24 órás védelmet biztosít, aluminium só nélkül. Nem hagy fehér foltot a ruhán.

orsipanka

2017. június 21.

Elegáns illat, a fekete-arany-lila csomagolás is ezt tükrözi, nem rossz, de nem az én világom. Az izzadásgátló hatása nagyon gyenge, sokkal rosszabb a többi Balea dezodornál, még télen sem elég. Előnye, hogy olcsó, nagyon sokáig kitart és nem fogja meg a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

nikittta

2015. május 20.

Nagyon megéri az árát.De egy melegebb napokon újra kell fújni pár óránként.Az illata jó,tartós,és nem hagy nyomot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

evelin0710

2014. augusztus 15.

Németországban sikerült hozzájutnom :)
Ára nagyon kedvező, illatát is nagyon szeretem. Tényleg izzad vele az ember, anélkül hogy büdös lenne. De sajnos csak kevés ideig hatásos, pár óra múlva megint fújni kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Németországban sikerült hozzájutnom :)

candee

2013. december 21.

A Balea kókuszos-nektarinos deoja után esett erre a termékre a választásom. Kb 1000 éve nem használtam fújós deot ....talán tini koromban utoljára ... Most mégis miért esett erre ill. Elődjére a választásom? Évek óta csak aluminium mentes deókat veszek, de egyiket próbálgatom a másik után. Némelyikkel még meg is vagyok elégedve, de mégis úgy éreztem egyik sem az igazi....A Balea termékeit szinte mind ismerem -legalább hírből- ezeket az aluminiumsó menteseket mégsem láttam eddig.... Itt az oldalon találkoztam először a kókuszossal, ki is próbáltam és miután úgy éreztem bevált 1-2 alkalom után, gondoltam választok mellé egy másikat , amelyik így télen jobban passzol a parfümjeimhez. Sportoláshoz még nem hasznàltam, de a hétköznapokban jól teljesít. Ja és nagyon jó az ára! Nálam eddig 5-ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

pillepocok

2013. november 26.

Az elején teljesen odavoltam érte, imádom az édes illatokat. Most járok kb. a felénél, és kezd sok lenni.. főleg, mióta rájöttem, hogy Dianás cukor illata van. :D Amúgy nem rossz, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

feredith

2013. november 16.

Az illata őszies-télies, édesebb, nehezebb, tartósabb is talán, nekem személy szerint már kicsit sok is, pedig még csak a felénél járok. Egyébként hasonlóan teljesít a többi alumínium-mentes Balea dezodorhoz képest, izzadni lehet mellette, de nem leszünk büdösek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

Serbackaja

2013. október 22.

Valamelyik nap nem volt nálam dezodor, ezért beugrottam a dm-be, hogy vegyek egy Baleás dezodort, mert az úgyis olcsó. Végigszagolgattam minden Baleás deót, és erre esett a választásom. Teljesen megfelel a célnak, az illata szerintem szuper (tömény édes, de én ezt szeretem), csak kicsit csípi a hónaljamat, ezért jó messziről kell fújni. Amúgy Rexonát használok, ami azért sokkal jobb. :)
Update: Tegnap sportoláshoz használtam, utána éreztem a pólómon az izzadságot, amit a Rexonánál nem szoktam tapasztalni.. :/ Ja és nagyon csííííípett is :///

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Gladys

2013. október 16.

A polc előtt állva elsősorban a csomagolása miatt inkább ezt választottam. Ki is próbáltam aztán otthon. Nagyon finom illata van, ami emlékeztet valamilyen parfümre, de nem tudom melyikre. Tartós az illata, erős, de nem tartom tolakodónak. 200ml 1,49€

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Laura19

2013. október 12.

A Pink Flame-hez hasonlóan ezt is megszerettem.
A legjobb benne, hogy alumentes.
Kellemes, friss illata van. Jól dezodorál, elég olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

A Pink Flame-hez hasonlóan ezt is megszerettem.
A legjobb benne, hogy alumentes.
Kellemes, friss illata van. Jól dezodorál, elég olcsó is.

Gwendoline

2013. október 9.

Na persze, miért ne lenne limitált, ha nekem bejön? Mindennel így járok, csokikkal is pl... Na de illatra nagyon különleges, édes, de mégis olyan érdekes, emlékeztet vmire, de nem tudom mire, először vattacukorra tippeltem, aztán meg mégsem, mert a vattacukor illatokat magamon nem kedvelem, ez meg jó, így nem az. Külön örülök az alumíniummentességnek, 5 *ot kap.

Időközben rájöttem, hogy az egyik parfümöm illatára emlékeztet az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Időközben rájöttem, hogy az egyik parfümöm illatára emlékeztet az illata :)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Cinnamal