Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Dezodorok

48 órás frissességet adó dezodor alkohol nélkül. Hatékonyan véd a testszag ellen és biztosítja a száraz bőr érzését.

miskvx

2019. szeptember 19.

Ez a csúcs! Nemcsak azért mert az ára messze ver minden más szuperdeót, hanem mert hatásos! :) Finom tisztaságillat estig - ezt nekem még egyik deom sem produkálta. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Horvathangelika1

Korcsoport: < 18
2019. július 13.

Veletlenszeruen vettem, a fujos vsltozatot, mert az izzadasgatlo-szettem tavol volt tolem (ami semmit nem er)
Milyen jol tettem! Nap vegen is dezodor illatu a befujt resz, semmi izzadas. Most, a huvosebb napokon probaltam, meglatjuk, mit tud majd a kanikulaban, de megelolegezem az 5csillagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 13.

Jelizz

2019. július 10.

Kellemes az illata es nem irrital , eleg olcso es ugyan annyit tud mint egy Fa dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Stella1993

2019. június 14.

Cruelty-free deot kerestem, ami nem több ezer forintos árkategória, erre esett a választásom, de sajnos nekem nem jön be. Az illata nekem nem tetszik. A termék maga annyira dry, hogy lekukacosodik a hónaljamról miután megszáradt. Sosem szokott annyira kellemetlen szagom lenni ha izzadok, mint ezzel a deoval. Fujj, kb. mintha egy hete nem fürödtem volna.. Biztos hogy soha többet nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

tric

2019. január 18.

Még ősszel vettem. Előtte a fújós antitranspirant volt, az egészen jól bírta de nagyon porzott, az egész lakás bűzlött tőle. Kellett valami olcsó, de hatásos deo, gondoltam ha a fújós pajtija jó, ez is az lesz. Elégedett vagyok vele. Bicóval járok suliba, durván 12 kilométert tekerek egy nap hegyen-völgyön át, szóval megdolgoztatom rendesen. Plusz pont, hogy vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Cat21

2018. október 20.

Jól dezodoràl és az illata a Dove deó illatàra hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Jól dezodoràl és az illata a Dove deó illatàra hasonlít.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.