Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít, alkohol nélkül.

Kiszerelés: 50 ml

Ella

2014. október 3.

Lassan szárad, foltot hagy, viszont a hatása jobb a spray változatánál (az illata is, ez inkább kókuszos mint nektarinos). Sajnos így sem egy álomtermék, mert hamar feladja az izzadság elleni harcot (legalább elkezdi).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

salientina_

2014. május 31.

nagyon jo dezodor finom illatu es kibirja az egesz napot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 31.

nagyon jo dezodor finom illatu es kibirja az egesz napot:)

2014. május 15.

Kb. 10 napja használom, és nagyon kellemesen csalódtam, funkcióját abszolút betölti, nem leszek tőle szagos nap végére sem. Azt nem tudom nagy melegben hogy fog teljesíteni, de nálam 35 fok körül már csak a Vichy vált be, én annak is örülök hogy a nem olyan meleg időszakokban beválik, mert fele annyiba kerül mint a megszokott Rexonám. Eddig simán teljesíti ugyanazt, sőt, megkockáztatom, hogy a Rexona hamarabb megadja magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Szudi

2014. május 3.

Az illata nagyon finom, de a hatása sajnos nagyon nem tartós. Most, hogy kicsit bejött a meleg, gyorsan le is cseréltem. Arról nem is beszélve, hogy a stresszt nagyon nem bírja "kezelni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Bunny17

2014. április 16.

ez elég vicces,hogy 48 órás védelem.Két napig nem kell fürödni tőle vagy hogy értik ?? :D Kellemes illata van,de nem dezodorál. Kb fél napot sem bír ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Yubiri

2014. március 29.

Nem sok jót bizakodva vettem meg, még belegondolni is rossz, milyen az, ha egy egzotikus illat a nap végére izzadságszaggal párosul ... :S
Felkenés után valóban pár percig ragadós, de hamar elmúlik ez a hatás.
Most a tavaszi időszakban többször használtam, kissé túl is voltam öltözve, izzadtam, illetve a Nivea Happy Time stifthez viszonyítva jobban vizesnek éreztem a hónaljam, de nem lettem szagos, abszolút nem. Egzotikus gyümölcsös illatom sincs, lehet mellette parfümözni, inkább úgy mondom illat- és szagmentes vagyok ettől a deotól! A biztonság kedvéért 2x használom egy nap.
Ami pozitívum a Niveához képest (is), hogy nem hagy foltot a ruhán!!
Ha a Niveának megadtam az 5-öt, minimum ez is érdemel annyit, és legközelebb is inkább ezt emelem le a polcról! Sokkal jobban megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

Felkenés után valóban pár percig ragadós, de hamar elmúlik ez a hatás.
Ami pozitívum a Niveához képest (is), hogy nem hagy foltot a ruhán!!

Csücsök

2014. március 24.

Az illata nagyon tetszik. Félve vettem meg, túl olcsónak találtam, de pozitív csalódás volt. Összességében remek. Engem csak az zavar, h az első 5-10 percben felkenés után ragad, de utána már jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

kalmaniki

2014. március 21.

Az illata miatt nem tudtam neki ellenállni, viszont izzadásgátló hatásban nem igazán reménykedtem. Egy átlagos, itthon töltött napon egész jól véd az izzadás ellen, szóval pozitívan csalódtam, azért még így is újra kellett kennem a nap folyamán. Az isteni, tartós illata miatt 5-öst kapna, de reálisan nézve a jóindulatú 4-est érdemli meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

anonimusgirl98

2014. március 8.

IMÁDOM, IMÁDOM IMÁDOM! Ha van olyan hogy szerelem első szaglásra akkor ez az! :)) A tusfürdője is rabul ejtett...És ami a legfontosabb, hogy a hatása egész nap ki is tart! Biztos hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Emolliensek: Dicaprylyl Ether, Methyl Glucose Sesquistearate
Emulgeálószerek: Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-4 Laurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Coumarin
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.