Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Dezodorok

• alkoholmentes
  • 24 órás védelem

juno

2019. április 14.

Magában jó az illata, de a hatás gyér...be is büdösödik. Még deo nélkül is jobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

szaboszilvia28

2018. december 24.

Hát nem sokáig tart, 2-3 óra múlva már semmit sem ér. Mondjuk az alatt sem.
Azért nem egy csillag mert elvileg alumentes.
Sajnos más előnye nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

Hát nem sokáig tart, 2-3 óra múlva már semmit sem ér. Mondjuk az alatt sem.
Azért nem egy csillag mert elvileg alumentes.
Sajnos más előnye nincs.

Virvatuli

2017. március 8.

Ez a legrosszabb az összes Balea alumíniummentes közül, amit próbáltam. Teljes katasztrófa, pár órán belül akkor is kifejezetten büdös leszek tőle, ha nem is izzadok. Rosszabb, mint ha nem is használnék deót egyáltalán. Sajnos még nem találkoztam olyan alumíniummentes dezodorral, ami igazán bevált volna, de ez mindent alulmúl.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

andi91

2016. szeptember 25.

Azért vettem meg ezt a deot, mert olcsó, alumíniummentes és úgy egyébként is a Balea termékek jók szoktak lenni.
Nagyjából 17 éves koromban kinőttem az izzadást, azóta normalizálódott a helyzet, semmi gondom nem volt ezzel. Viszont ettől a deotol olyan durva szagom lesz, mintha lefutottam volna az ultramaratont 40 fokban, és mindehhez nem kell egy egész nap, elég csak pár órának eltelnie és még csak gatyarohasztó meleg sem szükséges hozzá. Én nem tudom mi lehet a baj, soha nem volt ilyen problémám. És bár fáj a szívem, ha bármit is ki kell dobnom, mert használtam el, most az egyszer kivételt fogok tenni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Reese

2016. szeptember 17.

Régen használtam, szerettem a frissítő illatát. Legközelebb ilyet fogok venni. Kell mellé spray, úgy oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Banszky

2016. augusztus 24.

Jó,mert olcsó és imádom hogy a Balea-nak ennyi illat választéka van ezekből a termékekből is. Sajnos én nagyon izzadós vagyok,ezért nekem nagyon nem vált be de akinek nem okoz gondot az egész napos rohangálás 40 fokban annak érződik még nap végére is az illata és valószínűleg nem veri le annyira a víz mint engem. :) Pl. anyum is nővérem is ezt használja és rajtuk érezni,ők nem izzadnak tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Yubiri

2016. július 2.

Alumíniummentes!
Olcsó, jó, nem lesz kellemetlen illatom tőle. Sajnos mostanában megint nem látom a polcokon. A Balea golyós deoknál én azt vettem észre, hogy nagyon illatfüggő, melyik válik be. Aki egy illat miatt kellemetlen szagú lesz pár óra múlva, érdemes másik fajtáját is megpróbálnia!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Alumíniummentes!

Edina77

2016. június 18.

Alapvetően nem vagyok tőle elájulva,viszont a táskámban mindig tartok egyet belőle,hiszen felfrissítésre tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

Moncsi1984

2016. június 18.

Ez a másik kedvenc Balea deo amit imádok. Jó illatú, nem izzadok tőle. Bár mostanában nem látom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

Christine

2016. május 9.

Annyira alkoholmentes, hogy kb. semmit se ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Annyira alkoholmentes, hogy kb. semmit se ér.

Antioxidánsok: Tocopherol