Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor spray málna és rebarbara illattal, mely 24 órás védelmet nyújt a kellemetlen szagok ellen és ápolja a bőrt. Nem tartalmaz alumíniumsót.

viewxy

2019. március 26.

Finom illat, nekem inkább illatosításra jó, mint izzadtsággátlónak, de elég sokáig érződik. Ha edzés után használom, nem leszek büdi. Egy gondom van vele, hogy amikor kifújom, mindig irritálja a torkomat/orromat. Közben kb az ugyan ilyen baleás grapefruit illatú dezodor meg nem, szóval érdekes. Ezt a fajtát inkább nem veszem újra, de el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

HDorina

2018. június 19.

Nagyon finom illatú, könnyű, nem túl édes. Átlagos dezodor hatása van. Igazi nyárias illat. Ár érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

bloggerina1114

2018. április 22.

Az én igényemben megfelel, nem csodaszer, pont arra jó, hogy tesióra után visszacsöppenjek a civilizációba :)
Alapból 3-mast adtam volna, de az egész suliöltöző dicséri az illatát mindig, tehát megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

emmike

2018. március 10.

Bevallom, az illata miatt vettem meg, és mert olcsó volt. De ez egy kellemes csalódás. Nekem jól védett a szagok ellen, bár hozzáteszem, hogy hideg időben használtam és persze az izzadást sem gátolja 100%-ig, persze ezt nem vártam el. Volt már, hogy jobban teljesített mint egy alus deó, meglepődtem. Borotválkozás után semmiképp nem ajánlom, rettentően tud csípni. Ár-érték arányban szerintem szuper, még biztosan visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

rosa.love

2017. december 20.

Kb mintha illatositott vizet fujtam volna magamra, annyit hasznalt az izzadtsag ellen. Az illatat szerettem mint az osszes tobbi baleas dezodornak. De tobbszor cserben hagyott, volt, hogy kora delutan mar szegyenkeznem kellett a testszag miatt, pedig nem vagyok egy extra izzados fajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

viviendiamond91

2017. november 2.

Szeretem nagyon, igazi málna illata van.Friss és tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Szeretem nagyon, igazi málna illata van.Friss és tartós!

nicolebunny

2017. augusztus 15.

280 Ft-ért vettem a DM-ben, kellett gyorsan egy dezodor és épp nem volt nálam túl sok pénz, gondoltam egy próbát megér. Hát, az egyszer már biztos, hogy nem nyárra való... Az illata ugyan kellemes, fincsi málna, viszont ahogy egy cseppet izzad az ember, néha gyomorforgató szaga lesz. Barátom úgy fogalmazott, hogy "néha olyan fincsi málnaillatod van, hogy megzabálnálak, utána meg lehánynálak" ... :D Borotvált hónaljon tilos használni, mivel úgy csíp, hogy a könnyem kifolyt. Összességében egynek elmegy, de az a szag... Ősszel újra próbálkozom vele. Legyen 4 csillagocska. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol