Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2013. április 28.

Kategória:   Dezodorok

Tartós védelmet biztosít az izzadság ellen, alkoholmentes, 48 órás hatással.

Bőrgyógyászatilag tesztelt,
Színezék, és tartósítószer-mentes,
Nem tartalmaz alkoholt.

Kiszerelés: 50 ml.

Hibiszkusz

2014. március 28.

Baleához képest drágállom, mert tényleg Rexonát is lehet már ennyiért kapni. Csak a változatosság kedvéért vettem ezt, ki akartam próbálni valami újat.
Nagyon visszafogott illata van, felkenve szinte nem is érezni, így viszont pont jó parfümök, deo sprayk mellé, mert nem vesznek össze. Hatásával egyenlőre meg vagyok elégedve, nem rosszabb mint bármely más dezodor. A kupakja tényleg idegesítő, mert vagy nem tudom rendesen rányomni, vagy ha igen akkor nehéz leszedni. Viszont összességében nagyon tetszik a csomagolása. Ez persze nem túl fontos szempont, de ez most nagyon kis gusztusosra sikeredett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 28.

jujo

2013. július 6.

tegnapi szerzeményem, hát mit mondjak... nem a legjobb. az illata nagyon tetszett, jól kenhető, de ezzel egyidejűleg gyorsan be is fogja a ruhát és ráadásul összekukacosodik, elég kellemetlen tud lenni. alkoholmentes, borotválás után nem csíp. ennyi pénzért már rexona-t is kaptam volna (599.-) összességében 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Macilány

2013. június 6.

Nah végre már kapható!!! Nagyon finom, szolid illata van, könnyen kenhető és úgy veszem észre foltot sem hagy.Betölti a funkcióját, bár még nem volt kánikula mióta megvan. 599.- volt.

UD.: Vissza kell vonnom a dicsérő szavakat. Az adagolása felbosszant, pláne a kupakja és annak ellenére h fehér foltot nem hagy, de az olyan világos felsőkön,ami vízre sötétedik egy megszáradhatatlan vízfoltszerűséget hagy, ami egész nap olyan mint ha át lennék izzadva... :S Hát szomorú vagyok, jobbak a sprayk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin