Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes, 24 órás deo-védelem, nem tartalmaz ethanolt, nem tartalmaz alumínium-klórhidrátot. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Pecci

2019. április 30.

Amíg nem kentem magamra, jó illata volt. Aztán rajtam valamiért bebudosodott, és hatása sem volt nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

gothy

2018. augusztus 25.

Tavaly nyáron elhasználtam egyet és nagyon szerettem. Emiatt idén is vásároltam belőle, mert milyen jó lesz majd ez a fincsi pink grapefruit illat.
Napokig tartott, míg rájöttem, ettől vagyok olyan büdös. Nem tudom, hogy az összetételén változtattak, vagy a bőröm kémiája lett más, de egyszerűen undorító szagom volt tőle. Nem értem.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

p956

2018. március 17.

Az illata nagyon jó. Mivel alumíniummentes így csak itthonra használom, arra megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

lilladarai

2017. december 10.

Az alumínium- és alkoholmentessége miatt vettem meg. Az illata is jó, de kb. itt el is fogytak a pozitívumai. Szinte egyáltalán nem védett a szagoktól, ami számomra a legeslegelső szempont egy dezodorban, Nem is tudom, mikor éreztem utoljára ilyen büdösnek magam, mint amikor ezt a deot használtam. Sose veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Peppertree

2017. szeptember 7.

Nekem bevált. Nyáron nagyon frissítő az illata. Jól passzol a lime-pink grapefruit tusfürdőhabbal. Nem utolsó sorban pedig alumínium mentes dezodorok között talán ez a legolcsóbb. Kár, hogy nincs több illatban, csak ez és a hibiszkusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Bettina13

2017. április 13.

Közepesen izzadós vagyok, de egy húzósabb, 20 fok körüli tavaszi napot simán ki lehet vele bírni, igaz, ehhez eléggé sokat kell kenni belőle. Szóval a hatása tetszik, az illatával nem nagyon tudok kibékülni, nekem túl erős először, aztán pár perc után el is illan. Kíváncsi vagyok, nagy melegben mit fog bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

bvviki

2017. április 12.

A hibiszkuszos után gondoltam ezt is kipróbálom. Egy nagy pont ennél a terméknél, hogy alkohol és alumínium mentes. Az állaga tényleg nagyon folyós,viszont nálam egész gyorsan szárad és jól bírja az izzadósabb napokat is. Az illatával viszont nem tudok mit kezdeni, engem inkább egy citromos légfrissítőre emlékeztet, nem grapefruitra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

d.nikcsi

2017. február 19.

Szintén csak hétvégén, és kizárólag itthonra használom. Sajnos még így is pár óra után büdi vagyok tőle. Semmit nem ér :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

PrincessConsuela

2017. február 19.

Én csak itthon használom, mert amúgy tényleg gyenge. De az illatát szeretem és itthonra elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Anheszenamon

2017. január 2.

Borzalmas. Semmit nem ér. Egy forintot sem. Olyan, mintha nem is kentem volna magamra semmit. Még egy délelőttöt sem bír ki. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.