Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kategória:   Szappanok

Kaktuszvizet tartalmazó habszappan citrom és szantálfa illattal. Gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt. Vegán termék.

Gica81

2020. április 19.

Nagyon jók a DM habszappanjai. Nálunk sokkal tovább elég, mint a hagyományos folyékony szappan.
Jól érezhető illata van, picit szárítja a kezet.
Ár-érték arányban nagyon jó és a csomagolása is exkluzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 19.

Jól érezhető illata van, picit szárítja a kezet.
Ár-érték arányban nagyon jó és a csomagolása is exkluzív.

Boriskajuliska

2020. április 16.

Picit erős az illata az én ízlésemnek de szép krémes a habja és jól tisztít. Jobban szárít a márkatársainál, de azért szívesen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 16.

NovErke

2020. március 26.

Elsőre a szép csomagolása fogott meg. Siettem, már otthon lepődtem meg, hogy nem sima folyékony szappant hanem habszappant vettem. Kellemes enyhe illata van, meglepődtem hogy itt írja a citromot, én azt egyáltalán nem érzem benne. Az a problémám vele hogy kételkedem abban, tisztít-e olyan alaposan, mint a hagyományos szappanok? Valamint, ha kifogy ezt hogy lehet utántölteni? Én ugyanis sokszor nem ilyen kis pumpás szappant veszek hanem utántöltőt. Jó lenne ha valaki tudná, esetleg lehet-e ezt is utántölteni, és ha lehet, hogyan? Ha valaki megírja, előre is köszönöm!☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

DianaS

2019. december 1.

Érdekes illat a végére hozzászokott az orrom és megszerettem, viszont jobban szárított mint az isanás párja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Isabell

2019. október 27.

Nagyon jók ezek a habszappanok. Gyönyörű csomagolás, finom illat, és emellett még olcsó is. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

micujs66

2019. október 3.

Tetszik a csomagolása, és nagyon kellemes maga a szappan is. Sokáig elég, nem szárítja a bőrömet, az illata is nagyon friss, és mégis édeskésen kellemes. Ráadásul az ára is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

JErzsi

2019. március 30.

Bevallom figyelmetlen voltam a vásárlásnál, így csak használat után vettem észre a hab állagot, de nagyon nagyon tetszik. Könnyed, mégis sűrű hab állaga van, az illata isteni, ami tartós is a kezeimen. Bőrömet nem szárítja és valami eszméletlen jól mutat a fürdőben, így mikor elfogyott nem volt szívem kidobni a flakont, inkább után töltöttem. Ha szimpla folyékony szappant töltök bele nem szereti, de vizezve ugyanúgy adja ezt a hab állagot, ami spórolás szempontjából sem utolsó. Én nagyon megvagyok vele elégedve, még valamilyen Baleás habszappant tuti kifogok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

silence

2019. január 21.

Szeretem ezt a habszappant! Nagyon finom friss, citrusosan édeskés illatú, könnyed, laza, krémesen lágy hab állagú, és abszolút nem szárítja az amúgy kirepedezésre hajlamos bőrömet. Más márkák habszappanjához viszonyítva kiváló áron kapható (250ml= 549Ft), így a Balea nálam továbbra is verhetetlennek bizonyult ár-érték arányban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate