Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Dezodorok

Az édes-gyümölcsös illatú dezodor spray 24 órán át véd a kellemetlen testszag ellen. Nem tartalmaz alumíniumot (ACH). Őszibarack és maracuja illata egész nap friss és ápolt érzetet biztosít.

lZsuzsi

2020. november 20.

Fokepp stifteket hasznalok, de meg 2eve jott az elhatarozas hogy 300forintert jojjon, majdcsak jo lesz valamire. Hat azota most tartok a flakon legaljan de meg biztos huzni fogja egy darabig. Tesi utan, nyaranta gyora felfrissulesnek tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Dori975

2020. szeptember 24.

Az illata nagyon jó, de csak itthonra használom, mert a hatása nem túl erős (főleg nyáron).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

barbarabalog

2020. június 22.

A terméknek szerintem nagyon jó illata van, édes nyári illat.
Viszont az izzadást semmiképp sem gátolja meg, maximum elfedi a szagokat.
Az illata miatt kap 3 csillagot, de újravenni nem fogom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

A terméknek szerintem nagyon jó illata van, édes nyári illat.
Viszont az izzadást semmiképp sem gátolja meg, maximum elfedi a szagokat.
Az illata miatt kap 3 csillagot, de újravenni nem fogom

Aprilla

2020. május 17.

Pozitívum: jó illata van, olcsó, kevés az összetevője. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 17.

Pozitívum: jó illata van, olcsó, kevés az összetevője. Nekem bevált.

Yubiri

2019. október 10.

Azért vettem meg, mert nem volt jobb illatú Baleás dezodor a kínálatban. Nem nyerte el a tetszésem és nem is eléggé hatékony izzadás ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Beya93

2019. szeptember 2.

Förtelmes. Sajnos siettem és nem figyeltem hogy mit veszek le, nem is volt nagy választék, ez akadt a kezem ügyébe, meg hát Baleás dezodorral nem lehet mellé lőni gondoltam én. Csak itthon néztem meg hogy barackos és maracujás... Neee... Ezek az illatok rajtam büdösek.. És édes illat mániám ellenére ezeket ki nem állhatom, szúrják az orrom.. Úgy mint a mango és a dinnye is. Na hát ettől kifújva rosszul lettem, köhögtem minden bajom volt... Fullaszt is és szörnyen büdös rajtam. Mínuszra értékelném ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Naftalin

2019. június 24.

Az izzadást nem gátolja, viszont jól semlegesíti a nem kívánt szagokat napi 2x fújva, nálam ez az elsődleges egy dezodornál. Nagyon finom az illata kifújva, viszont levonok egy csillagot, mert megfigyeltem, hogy közvetlenül zuhany után fújva is kb. jó fél-1 órán keresztül konkrétan sörszagú rajtam :( Használtam már alkoholos dezodort, annál nem volt ilyen probléma, így elhasználom, de újra nem veszem, 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Kitty0629

2019. január 16.

Általában baleás dezodorokat használok,szeretem őket. Az illatát imádom, nagyon finom barack illata van.
A használatát inkább nyárra ajánlanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

A használatát inkább nyárra ajánlanám.

Kence123

2018. július 29.

Valami eszméletlen illata van. Eddig nemnagyon szerettem a baleás dezodorokat de ezt szeretem
😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

😊

Alkoholok: Alcohol