Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. május 16.

Kategória:   Dezodorok

Alkohol nélkül, golgotavirággal 48 órán keresztül tartós védelmet biztosít a száraz bőrnek.

pirospipacsocska

2020. május 17.

Kipróbálásra vettem,de sajnos nem nyűgözött le...Az illata kellemes,lágy,virágos,kicsit púderes.De hamar elillan,és a nyári melegben ez a deó kevés sajnos!Télre viszont pont elég annak,aki nem túl izzadós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

kicsikler

2018. november 20.

Állandóan keresem a tökéletes dezodort. Már nem tudtam melyiket válasszam, végső kétségbeesésemben csak bedobtam a kosaramba. Meglepetésemre elég jól bevált, még a nyári melegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Boginyuszi

2016. május 25.

egész jó, mind az ára, mind a hatékonysága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

egész jó, mind az ára, mind a hatékonysága

csibike100

2016. április 7.

Kellemes az illata, bár vannak hatékonyabb dezodorjaim, mindennapi használatra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Navi

2016. február 5.

Végre egy olyan deo ami hatékony. Én nagyon szeretem. Random vettem meg és nekem jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Kinga79

2016. február 2.

Hatékony, kellemes illatú. Több színben próbáltam.
Bár ehhez hozzá kell tennem, hogy ha elfelejtem bekenni magam sincs "szagom".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Hatékony, kellemes illatú. Több színben próbáltam.
Bár ehhez hozzá kell tennem, hogy ha elfelejtem bekenni magam sincs "szagom".

Nicolei094

2016. január 23.

Maximálisan bevált! És egyszerűen megdöbbentő, hogy egy ennyire olcsó dezodor tényleg ilyen jól szuperál! Számomra nagyon kellemes illata van, tényleg nem izzadok le vele és szerencsére ezt érezni sem érzem a bőrömön illetve maga az illata sem keveredik az izzadság szaggal, absolute BEVÁLT! És az ára is szuper, mindezek mellett pedig nagyon sokáig elég volt és a későbbiek során sem éreztem, hogy furcsa szaga lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Marcsus

2016. január 1.

Hát sajnos ő egy nagy nulla. Az illata először tetszett, de mostanság átfordult egy dohos-édes szagba, nem túl jó kombináció. A száradása borzalmas, egy órája kentem, és még mindig érzem, hogy ragadok. Egyébként a dezodoráló hatása télen elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

nyarigabi

2015. december 2.

Garnierről váltottam erre, sokkal jobb. Hirtelen kellett valami edzés utánra, bedobtam a kosára, nagyon olcsó volt (nincs 300 ft), az illata bejött. Annyira bevált, hogy azóta csak ilyet veszek. Egyáltalán nem csíp, borotválás után sem, nagyon kellemes, diszkrét illata van, télen-nyáron szárazon tart. Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

SweetViolet

2015. október 12.

Hűvös időben remekül bevált, igaz, azért napközben át kell kennem magam vele még egyszer, hogy teljes mértékben védjen a kellemetlen testszagtól. Egyedül az tetszik benne, hogy nem hagy fehér foltot a fekete ruháimon.Az illata sem teszi igazán kiemelkedővé, amolyan "lekaptam a polcról, és egynek jó lesz" izzadsággátló. Legutóbb felpakoltam belőle, úgyhogy most egy darabig tesztelhetem minden élethelyzetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0