Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Kategória:   Tusfürdők

Megőrzi a bőr nedvességtartalmát és véd a kiszáradástól.

Kiszerelés: 300 ml

2014. július 5.

Kedvenc Balea tusfürdőm. Sajnos már nem gyártják, most a nyaralónkban találtam még egy bontott flakont tavalyról, szerencsére semmi baja. Imádom az illatát, nem szárít, és kiadós (fürdőrózsával használom, mint minden tusfürdőt, és így nagyon kis mennyiség is jó nagy habot képez). Nagyon sajnálom, hogy megszüntették. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 5.

missmarple

2014. június 24.

Nekem erős az illata, amúgy semmi baja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 24.

Nekem erős az illata, amúgy semmi baja

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

dorcus89

2014. május 1.

Most szedtem elő a szekrény mélyéről, ahogy látom jól elbújt ha már nem is gyártják. Nagyon kellemesen kókuszos az illata, ezalatt azt értem hogy nem túl tömény kókusz, de azért érezni rendesen. Nem szárítja a bőröm és sokáig elég. Nagyon jó termék, nagyon jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Laura19

2013. november 2.

Egy külföldi DM-ben járva találtam ismét rá.
Rögtön vettem is. Nagyon kellemes illata van.
A flakonban kókuszos-joghurtos, fürdés közben kakaós. :D
Bár nem túl tartós az illata, engem nem zavar.
Nagy adag, olcsón.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

Egy külföldi DM-ben járva találtam ismét rá.
Rögtön vettem is. Nagyon kellemes illata van.
A flakonban kókuszos-joghurtos, fürdés közben kakaós. :D
Bár nem túl tartós az illata, engem nem zavar.
Nagy adag, olcsón.

Ella

2013. október 30.

A tiarévirágot nem igazán érezni benne, de a kókuszt igen. Picit mindha mű illata lenne, de azért egy egész jó tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Alien

2013. augusztus 30.

Az illata tényleg sokáig érződik. nekem kicsit szárított, de végül is nem volt olyan rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 30.

riella1994

2013. augusztus 1.

annyira szeretem az illatát csak kiszárít :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

annyira szeretem az illatát csak kiszárít :S

mysticnails

2013. július 13.

Nagyon szerettem, most fogyott el éppen, és reménykedtem hogy mivel nem limitált kiadású, így talán lesz belőle. Sajnos a másik két kedvencemmel együtt(csoki&füge,marcipán) eltűnt a polcokról. :( Miért mindig a sikertermékeket kell eltörölni? Van egy új kókuszos tusfürdő de az közel nincs ilyen illatú mint ez volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

liva97

2013. július 5.

Az illatát egyszerűen imádtam,másnap is jól érződött a bőrömön.Nem szárított hanem ápolt és hidratált.Nálam 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol