Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Tusfürdők

2013 Karácsonyi limitált kiadás

Édes, virágos illatú tusfürdő, mely táplálja és kényezteti a bőrt.

Ajándékcsomagban kapható a testápolóval együtt.

Kiszerelés: 200 ml

Cicuka22

2016. szeptember 28.

Ajándékba kaptam én is, de nem jött be. Az illata nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva. Az állaga híg, kifolyik a kezemből a fele, mire el tudnám oszlatni. Fürdőrózsával lehet csak használni, de akkor sem tökéletes a habzása, sok kell belőle. Nekem fürdés után kiszárította a bőröm, nagyon feszült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

netti1990

2016. március 25.

Még ajándékba kaptam.Nagyon finom illatú,átlátszó,híg állagú tusfürdő volt.Nagyon jól habzott.Nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Pampilla

2015. június 21.

Én most használom nyáron,szerintem semmi téliesség nincs benne.szeretem a balea tusfürdőket,a limitált kiadásokat meg pláne. A flakonja nem a legpraktikusabb,de ezért nem vonok le pontot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 21.

2014. március 23.

Átlagos hatású tusfürdő, meglehetősen híg állaggal, a habzással nekem nincs problémám (mondjuk én fürdőrózsával használok minden tusfürdőt, és az általában mindent jól fel tud habosítani), nem tapasztaltam, hogy szárítana. Az illata kellemes, számomra nem annyira téli. Nem rossz, de semmi olyan extra nincs benne amitől 5 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

maja54

2014. február 2.

Nem szárít, és jó az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Nem szárít, és jó az illata. :)

Ophelia

2014. január 30.

Az illata isteni finom, bár én gondolatban már kifelé lábalok a télből, úgyhogy támadt némi ellenszenvem, de én vagyok a hülye, amiért csak most kezdtem el használni. :P Nem mondanám virágosnak az illatát, sokkal inkább sütis, erőteljesen fahéjas, és meglehetősen édes. Nem tudom, mennyire tartós az illata a bőrömön, a testápolóját is használom, azzal együtt elég ütős. Tusfürdőként megállja a helyét, tiszta és illatos leszek tőle. =) De pont az az illat, amit egy flakonon át elég szagolgatni, úgyhogy nem bánom, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Jelizz

2013. december 24.

nem tartós... de finom az illata! SŐT nem is szárított

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

nem tartós... de finom az illata! SŐT nem is szárított

black_cico

2013. december 2.

jó szívű leszek és megadom neki az 5 csillagot, bár a flakonja nagyon idegesítő, alig lehet kinyitni vizes kézzel zuhizásnál, szinte letörik a körmöm, mire kipattintom, a cucc meg ömlik belőle (így fejjel lefele), nyomni se kell.. sok elpazarolódik így belőle :( tehát a kivitelezés nem a legjobb, viszont a dizájn szépséges éééés a "belbecs" is csodás, igaz nagyon híg, de ettől még jól habzik, könnyen leöblíthető, nem szárít, nem irritál, szokásos megbízható Balea minőség :) az illat pedig MENNYORSZÁG!!

update: egy csillagot mégis leveszek, mert ezzel az előnytelen kiszereléssel nemtok kibékülni, és 450 forintos egységáron csak 200 ml-t ad, az Isana téli tusfürdője pedig 270 ft-ért 300 ml-es és legalább van belőle az üzletben, nem úgy mint ezekből.. jó ha minden üzletbe hoztak kb 4 csomaggal :/ ettől függetlenül szeretem és a testápolója mindenidők legjobbja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

TN82

2013. november 21.

Nagyon jó, édes illata van, engem inkább gyümölcsre emlékeztet, meleg, téli illat. Nem nagyon habzik és elég híg, a tubusból nyomás nélkül is folyik. Átlátszó tusfürdő. Az illata miatt 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol

Sorbitol h 1 1