Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló olajgyöngyökkel extra hidratálást nyújt, mandula virág illattal.

liljaa

2014. október 27.

Kellemes, de számomra túl erős az illata, az almavirágos sokkal jobban tetszett, de azt sajnos nem találom már sehol. Nem szárít, összességében kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

orchidea8627

2014. október 5.

Kellemes virágos-édeskék illata van, fürdés közben kiérezni belőle a mandulát is.
Nagyon szeretem az állagát, a hatását is, kettőt is vettem belőle szerencsére még a nyár vége felé. Sajnos már nem látom csak a gránátalmás utódját, de annak is nagyon finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

blilla91

2014. szeptember 25.

Tetszett az almafavirágos, bár annak semmi illatát nem éreztem és kicsit aggódtam, h ennek sem fogom. Főleg mikor a boltban megillatoltam, nem dobtam hátast tőle, na de fürdés közben, olyan isteni illatbomba leng körül, hogy elsőnek csak pilláztam. :) A csomagolása szokásos, de akkor is oda-meg vissza vagyok tőle, olyan szép. :) Állagra ugyanolyan mint az almafavirágosé volt és ugyanúgy nem szárít, sőt talán tényleg hidratál is. Mondjuk pont ezek miatt vettem is meg az illata meg külön öröm, h végre ennek érzem is. :) Totálisan megérte! Fogok tartalékba is venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

vegyesz001

2014. augusztus 20.

Szép csajos, igényes csomagolás, isteni illat és állag. Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. 350 Ft-ért nagyon is megéri. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Perla

2014. április 3.

Nagyon jó illata van és nagyon jó érzést biztosit :) szupeer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Nagyon jó illata van és nagyon jó érzést biztosit :) szupeer

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Forrás: ITT

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.