Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A harangláb érzéki illata és az ápoló olajgyöngyök különleges kombinációja extra hidratáltságot kölcsönöznek a bőrnek.

Csipetke

2016. február 1.

Nagyon jó az állaga ilyen zselés,de jól habzik.Sokáig megmard az illata,és jó a bőrömnek. nem kell sokat ki nyomni belőle,elég gazdaságos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

babyface

2015. május 26.

sajnos addig addig állt a polcomon még megfeledkeztem róla, nem is olyan régen került elő valahonnan az ezredik tusfürdőm mögül. :D mivel a lejárata igen csak közeleg ezért most rendszeresen ezt használom és nagyon megszerettem! az állaga gélszerű, de szépen habosítható, krémes és gazdaságos bár én most nem spórolok vele... :) az illata valami isteni, ami zuhany után is sokáig érződik a bőrön. testápolót sem szükséges utána használni, mivel nagyon jól hidratálja a bőrt, nincs húzódó, feszülő érzés mint néhány balea-s tusinál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

2015. február 20.

Szerettem az összes eddigi olajgyöngyös Balea tusit, mert minőségre mindegyik ugyanazt tudja, nem szárít, fürdőrózsával jól habosítható és elég takarékosan is használható. De ezt nagyon visszasírom, mert illatra ez volt a kedvencem eddig (a többinek is jó az illata, de számomra ez volt a legjobb)..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

akasha24

2014. február 2.

Gyerekek..na erre tudom azt mondani, hogy 1 igazi tusfürdő. Rendesen hidratál, az állaga nagyon jó, nem az a folyós ami rajta se marad a bőrödön, hanem krémes. Az illata az ami igazán megfogott, finom nagyon és fürdés után is sokáig a bőrön marad az illata. Egy problémám van, az pedig az, hogy mostmár nem tudom hanyadik Dm-be voltam, sehol se találom :( nem tudja valaki, hogy kapható e még?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 2.

Reb

2013. november 6.

Balea tusfürdők közül az eddigi legjobb! Illata mámorító, és sokáig megmarad! Jól tisztít és hidratál. Nem merem elhasználni, annyira jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Blame

2013. november 3.

Nem rossz, mutatós kis darab... de mégsem voltam tőle annyira elszállva. Jó érzés vele zuhanyozni, de sajnos én nem nagyon éreztem az illatát. :( (Mondjuk ez nálam nem újdonság, hogy amit mások már méterekről megéreznék, én még akkor se ha mellettem van...) Valamint tényleg nem egyszerű kivarázsolni a drágaszááágot a tubusból. ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

G

2013. október 31.

Fantasztikus az illata es szerencsere furdes utan nagyon jol megmarad a boron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Fantasztikus az illata es szerencsere furdes utan nagyon jol megmarad a boron.

petra9229

2013. október 28.

Éppen akciós volt, amikor megvettem (kb. 400 Ft). Nem sok Balea terméket próbáltam eddig, de nagyon jó az ár-érték arányuk. Nekem a tubussal nincs semmi bajom, viszont tényleg nem igazán hosszan tartó illat. Ennek ellenére újra fogom vásárolni, de csak az isteni illata miatt :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

somodiedo

2013. szeptember 22.

Akciós volt, megvettem. Tetszik az illata, fürdőrózsával jól habzik, és az én bőrömet tényleg hidratálja. Fürdés után olyan jó puha és selymes tapintású lett a bőröm. Ahogy írtátok valóban nehéz kinyomni a tubusból, de így legalább nem ömlik ki egyszerre sok. Jó vétel volt ez is, mint eddig minden a Balea-tól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Rege

2013. szeptember 18.

Az éjszaka királynője - milyen találó név! Drága noir/nuit parfümökre emlékeztető buja, bódító illat. Egyetlen negatívuma, hogy kissé nehéz kipasszírozni a tubusából, de minden cseppje megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lila színű.