Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszter, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

AngEy

2013. október 26.

Jajj ez nagyon jó:) Ettől lesz a legpuhább a bőröm. Hajat is ezzel mosok:) Kihozza az olajat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 26.

mercike44

2013. augusztus 8.

Nagyon szeretem mindig ezzel mosok eloszor hajat, es nagyon jol megtisztitja az illata nekem tul mu, de nem az a lenyeg :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Cicaslany

2013. július 19.

Olyan "cuki" illata van, nagyon szerettem. :)
Samponként használni eszembe se jutott, de tus- és habfürdőként kellemes. Semmi szárítás, csak kellemes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Olyan "cuki" illata van, nagyon szerettem. :)

berni88

2013. április 3.

Az itteni vélemények után már két alkalommal a kosaramba került, de aztán vissza a polcra. Az illata számomra rémes, pedig nagyon szeretném megszeretni. Harmadjára már nem fogom otthagyni, úgyhogy a Ti véleményetek , az ára, a csomagolása miatt, mínusz a nem bejövős illata alapján 4 csillag!

Frissen:
Megvettem, de inkább nem szaglásztam, nehogy megint visszategyem! A szénakazal, ropogós hajam pihe-puha balzsam nélkül is, könnyebben egyenesre tudtam szárítani. Tusfürdőként is teszi a dolgát, lágy habja van.
Az én szerencsémre nem érzem már az illatát, úgyhogy azt hiszem így jóba leszünk :)
Szerintem veszek külön tusolónak és samponnak is egy-egy flakonnal, mert így hamar elfogy, mint tusfürdő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Frissen:

tittus

2013. március 24.

Update: Tusolónak is kipróbáltam, nagyon jó, nem szárít, és sokáig lehet érezni az illatát *.* viszont samponnak nekem sajnos nem vált be, nagyon hamar, 1 nap alatt bezsírosodik tőle a hajam, ez már rekord :D viszont nyaralásra szerintem tökéletes mert 2in1 :)

Én eddig hajmosásra használtam, úgyhogy csak arról tudok nyilatkozni, de meg vagyok győződve róla, hogy tusolóként is nagyszerű, mint a többi Balea tusfürdő. Előszöris: imádom az illatát!!!! Olyan málnás-rágós, és nagyon sokáig megmarad a hajamban, nagyon fincsi!!! Rendesen habzik és tisztítja a hajat, bár nekem egy picit több kell belőle, mint rendes samponból, de engem ez nem zavar. Használata után puha lesz a hajam, bár én balzsamozok utána, de hajmosás közben érzem a tapintásából, hogy puha. Nekem nem zsírosít, és nem szárít, szép fényes tőle a hajam és könnyű kifésülni. Egyelőre marad, amíg meg nem unom az illatát!! (És a szokásos: az ára meg verhetetlen!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

turquoise_pianist

2013. március 23.

samponnak és tusfürdőnek is használom, jó az illata, egyáltalán nem zsírosít de nem is szárít, szilikonmentes, és olcsó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

nikite24

2013. február 16.

Akkor vettem, amikor már annyira el voltam keseredve, hogy nem találok egy rendes sampont, ami megfelel az én zsírosodó, kicsit korpás, kicsit száraz hajamnak. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam. Az illata kicsit furi nekem, nem rossz, de nem is kedvenc (bár a gyerekek nyilván szeretik :) ). Érték/ár arányban nekem tökéletes, jól tisztít, nem szárít, leviszi a korpát, egyszerű, de nagyszerű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

béengé

2013. január 18.

Én is elkezdtem samponként használni,eddig nagyon tetszik :) Nem zsírosít,és a ricinust is könnyen kihozta.Azt megkérdezhetem,hogy van benne szilikon?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

tuzgyujto

2013. január 15.

Nekem delfines-bálnás van, nagyon kis cuki. Eleinte ecsetmosásra vettem, aztán átváltottam a samponként való alkalmazásra, és szuper. Fincsi illata van, nem szárít, nem zsírosít, szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 15.

mili

2013. január 13.

A delfines változatot vettem meg 349 ft-ba került. Kellemes illatú a bőrt nem szárítja, és tényleg jó hajmosásra is. A haj puha lesz tőle, és balzsam nélkül is ki tudtam fésülni.. Igaz, hogy gyerekeknek való tusfürdő, de azért az én fürdőszobámban is állandó helye lesz.

Update: Az oké, hogy tusfürdőként bevált az nem meglepő, de hogy samponként is az maga a csúcs, mert erre aztán végképp nem számítottam. Puha tőle a haj, nem zsírosít, nem szárít, nem lesz sprőd a vége. Csomagolása mindig más, most Verdásat vettem, de mindegyik flakonba ugyanaz a tusfürdő van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol