Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Gyümölcsös, friss illatú tusfürdő és sampon, mely védi a gyermekek érzékeny bőrét, SLS nélkül.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. november 18.

Az én gyerekemnek nagyon bevált. "Nagyfiús", hatékony, olcsó. Samponként és tusfürdőként is használja, neki nincs ázottkutya-szaga tőle :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 18.

Barack

2014. augusztus 20.

Már elég régóta csak ilyet veszek fürdeni a kisfiamnak. Főleg amióta megjelent ez a focis. Szeretjük, jó az illata, az összetevők. Egy bajom van vele: legutóbb nem vittem neki külön sampont wellnessezéshez. Samponnak nem jó. Ázott kutyaszaga volt a fejének tőle. Másnap is megmostam vele a haját, akkor is, így kénytelenek voltunk az én samponomat bevetni a hajára. Ha ez nem lenne, akkor 5-öst kapna, de mivel ez sampon is, így csak 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Rityy

2014. július 30.

Már jó ideje nem veszek sls es tusfürdőket, mert viszket tőle a bőröm két nap után.. Ezért mosdókrémmel vagy babafürdetővel fürödtem. Nagyon örültem amikor a férjem megtalálta a gyerekcuccok között. Megnéztem az incit...és láss csodát semmi sls, egész szép inci. Nekem nagyon tetszik az illata is :-) Azóta a férjem is ezt használja, végre rá tudtam venni.... Hajat is szoktam vele mosni, és teszi a dolgát, erre is megfelel tökéletesen. Szóval mi szeretjük nagyon. Pingvines fajtával együtt felváltva használjuk :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

blilla91

2014. július 29.

Nem tudok máshogy fogalmazni, egyszerűen boldogság illata van számomra, igazi vegyes piros gyümölcsös illat, isteni, én nem mondanám fiúsnak. :) Igaz anyukámnak vettem, hogy ne kelljen külön tusit meg sampont hurcolászni, amikor be kell feküdnie kórházba 1-1 napra, de előtte kipróbáltam magamon. Jelentem teljesen rendben van. Ami meg fő szempont volt, hogy anyut ne ingerelje a szaga, de szerencsére nem teszi. Sztem elég jó áron kaptam meg egy nem férfiillatú 2in1-ben terméket, ami hozza amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol