Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A B5 provitamin védi az érzékeny  bőrt. Az innovatív, hidratáló hatású polyfruktol hatóanyag segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát.

Nicy011

2019. szeptember 19.

Nem irritál, kellemes tisztaság illata van és jól habzik. Nyáron jó érzés használni, mert az erősen illatosított tusfürdőkkel szemben egy nagyon könnyű, friss illatot eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

fdorottya

2019. szeptember 10.

Nem tudom mi történt vele, de sokkal sűrűbb lett az állaga. Nem is szárít már annyira. Az illata kellemes, igazi tisztaságérzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Juliette Cavill

2019. június 18.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a tusfürdővel, néhányszor újravettem már. Nincs különösebb illata, nem irritálja és nem szárítja a bőröm. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

tundying

2019. április 1.

Finom, tisztaságillat, megfelelően tisztít,nem szárít, ár-érték arányban tökéletes tusfürdő. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

ponyakata

2018. november 26.

Nagyon jó illata van, tisztít és nem okoz érzékenységet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Nagyon jó illata van, tisztít és nem okoz érzékenységet!

kisvirci

2018. szeptember 25.

Meglepően jó. Nem szárítja a bőrömet (ami nagy jó) és igazán finom az illata. El se hiszem hogy csak ennyibe kerül.... Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket, finom az illata, jól habzik és kellemes a bőrnek, nem szárítja ki a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

kamelia

2018. július 5.

Nem is értem, hogy mit gondoltam az érzékeny, ekcémára hajlamos bőröm és ennek a tusfürdőnek a nászából... Először el kellett volna olvasnom itt az értékeléseket.

Nagy reményekkel vettem meg, mivel már egy éve sikerült kiiktatni az ekcémám fő okát, gondoltam a drága tusfürdő helyett amit használok, kipróbálom ezt. Még az első használat után nem is volt gond vele, na de a másodiktól kezdve egyre jobban viszkettem, na és persze visszatértek régi jó "barátaim", a fájó hólyagok ( ez az ekcéma). Természetesen most olyan helyeken is felütötte a "betegség" a fejét, ahol nem szokott lenni.
Szóval nagyjából a negyedik használat után elváltak útjaink és a további használatáról a férjem gondoskodik.
Egy csillagot is sajnálok rá adni. Azt a sensitive feliratot meg le kellene vakartatni a matricáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Barbara92

2018. július 3.

Nagyon szárítja a bőrömet, sajnos egyáltalán nem vált be, pedig nagy rajongója vagyok a baleás termékeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Lushlife

2018. június 30.

Ez a jelenlegi kedvenc tusfurdom. Szerencsere a borom nem erzekeny igy nekem egyeltalan nem szaritotta de az illataban az tetszik hogy nagyon visszafogott es natur ami alltal unisex is. Az illata mellett az ararol ne is beszeljunk nagyon megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol