Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusolóolaj száraz, nagyon száraz bőrre.

vvv

2022. január 13.

Azt hiszem, szeretni fogom.
Levonok egy pontot, mert eléggé híg, emiatt kicsivel többet kell belőle kinyomni, szóval lehet, hogy nem annyira gazdaságos.
De: finom, de nem túl erős illata van (felőlem lehetne kicsivel erősebb is), és érződik benne az olaj.
Egyszer próbáltam ki, majd még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

Azt hiszem, szeretni fogom.
Egyszer próbáltam ki, majd még updatelek.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. december 20.

Kissé gyomorforgató az illata, de elnézném, ha szép összetevők társulnának ehhez. Sajnos nem. Nem hidratál semennyire. Az olajak csak az állagában jelennek meg, hatásában nem érvényesülnek. Jelen esetben szerencse, hogy nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. december 20.

rozsaszin

2021. szeptember 24.

Számomra túl folyékony, ezért nem gazdaságos. Legalább 4-5 tenyérnire van szükségem, és nem teljesen hagy tiszta érzetet.
Hidratál de nekem kell mellé tusfürdő

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Hidratál de nekem kell mellé tusfürdő

hdori23

2021. augusztus 19.

Mindig is kiakartam próbálni egy olaj tartalmú tusfürdőt de mindig sokaltam az árukat, aztán belefutottam ebbe a termékbe. Ára kicsit sok ahhoz képest hogy mennyire gyorsan fogy de így is a "megéri" kategória nekem. Az adagolása nem túl jó mert ha fejre állítom már ömlik is belőle..lehet átöntöm egy adagolós üvegbe. Az illata az az igazi fojtós olajszag szerintem ami után néha úgy érzem kell valami illat ami elnyomja a bőrömön a szagát de mikor megtörölközök már nem is érzem.
Felváltva használom másik termékkel de még igy is érezni a bőrömön a változást. Sokkal puhább és szebbnek is tűnik. Összeségében nekem bejön a termék újravevős lesz amíg nem találok mást helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Nicim

2021. július 13.

Szépen hidratál, ár-érték arányban jónak mondanám. Újravásároltam már. Nem túl gazdaságos sajnos. Ha esetleg találok jobbat, akkor lecserélem. Összességében elégedett vagyok vele, szereti a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Brunettee

2021. május 17.

Nem rossz cucc ez. Kinyomva nagyon folyós, kell vele egy kicsit vigyázni. Aztán a bőrön jó sűrű, pár pillanatig alig lehet eldolgozni, de utána már jó. Szépen hidratál, az illata kellemes, jó érzés vele fürdeni. Nem habzik, de mostanában nem is hiányzik a habtenger. Biztosan veszek majd még a jövőben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

Ren7

2020. február 29.

Nagyon jó. Kombinált bőrtípusom van, néhol nagyon száraz, ott használom elsősorban. Már 2 nap múlva elmúlt a szárazság. Kellemes tapintású és puha lett a bőröm. Jól habzik. Azóta mindennap használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

citromkrem

2019. július 7.

Nem szárít, kevés kell belőle és nincs fullasztó műillata. Az árához képest jó, de van ettől jobb olajos tusfürdő is. Nem szárítja a bőrömet, ami nekem nagyon sokat számít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Bettiiyy

2019. április 29.

Teljesen átlagos, többre számítottam tusolóolaj címen. Jól habzik, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

writa

2019. április 7.

Az én bőrömet egyáltalán nem szárítja, mint egy átlagos tusfürdő. Ezért szeretem, van ennél jobb olajos tusfürdő is, de azok jóval drágábbak. A titka, hogy csak keveset kell belőle használni és úgy habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.