Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: stilusnaplo, az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2023. szeptember 27.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

2022-ben megújult változat!

• Tusolóolaj nagyon száraz bőrre
  • Több mint 70% tiszta növényi olajjal
  • Bársonyosan puha és ápolt bőrt eredményez
  • Mindennapos használatra
  • Vegán

Gica81

2024. május 8.

Nem tetszett meg ez a tusfürdő, arra számítottam, hogy ha már olajos akkor valamennyire hidratál, de messze van ettől a hatástól. Illata 'seszagú'. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 8.

Shenzi

2024. március 4.

Hiába "habosítom" fel a tenyeremben, rengeteg mennyiség is egyszerűen kevés a testemre, pedig nem nőttem nagyra...Kb mire fentről a köldökömig érek, már nincs mit szétkenegetni.
A szaga számomra visszataszító, olyan állott vágott virág, mint amit a temetők kukái mellett érzek. Ezer százalék, hogy nem veszem újra. Hála istennek tusolás után nem érzem magamon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 4.

Buklika

2023. november 4.

Már legalább 3x újravettem. Önmagában nem szoktam használni, hanem tusfürdőkhöz és arctisztítókhoz keverem, "feljavítom" őket, hogy tuti egyik se szárítsa ki a bőröm. Gyantázás után szoktam csak ezzel fürödni, szuperül eltávolítja a gyantamaradványokat. Jó az illata és lágyan habzik. Sajnos ez az inci nem a legszebb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 4.

pankas

2023. október 12.

nagyon szeretem télen használni, úgy érzem jobban is tisztít mint egy sima tusfürdő és nem szárad ki a bőröm utána!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

Wendy13

Korcsoport: >54
2023. szeptember 6.

Psoriasisos a bőröm és a drága gyógyszertárim elfogyott, gondoltam adok neki egy esélyt. Szárít! A psorimat nem bántja, de nem is hidratálja, olyan semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. szeptember 6.

Tig

2023. augusztus 31.

Azért vettem, hogy double cleansing jelleggel, majd ha fényvédővel kenegetem a testem, első tisztítóként használjam ezen a nyáron. Nos napra nemigen mentem végül, de szívesen tusolok vele. Az ekcémás foltjaimat nem bántja, a bőröm puha tőle, az illata pedig rendben van, egy egyszerű, tiszta illat. Igen, kicsit gyorsan fogy, de azért szerencsére nem túl drága, hogy ez nagyon fájjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 31.

lzsoficim

2023. augusztus 19.

Az ára alapján nem sok jót jósoltam neki, de gondoltam, ennyi pènzt megèr a kísèrletezô kedvem.
Jol tettem, mert zsenialis!
Olajos, finom kremme valtozik a boron (de nam vastag, habos kremre szamitsatok)es nem szarit egyaltalan.
Az illata nagyon luxi, teljesen meglepett, sehol a Balea mûanyagszagù tusfurdoinek nyoma, igazi spa elmeny.
Nyilvan lehetne sokkal minosegibb, vastagabb kremesseget ado, talan szebb osszetevok, de oszinten, ennyi penzert ajandek es ujra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 19.

Jol tettem, mert zsenialis!

Fehereszti

2023. augusztus 5.

Hát nekem nem igazán jött át sajnos.. nehéz vele tusolni, tisztító hatását nem nagyon érzem, kényelmetlen, illata sem jó kicsit nekem ilyen avas olaj illat, szóval semmilyen téren nem vált be. Nem is nyúlok érte, számomra nem jó érzés ezzel tusolni. Szeretem a Balea termékeket de ez részemről egy nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 5.

6vilag

Korcsoport: >54
2023. június 11.

Nem nagyon veszek tusfürdőt, szappant használok inkább, azonban tél elején elcsábultam erre. Hát nem bántam meg. Ismeretlenül vettem, nem tudtam róla semmit. Nem minden fürdésnél ezt használtam, talán heti 1-2x. Ki is tartott egész télen át, most fogyott el. Szerettem az illatát, dörzsis tusoló kesztyűvel használtam, szerintem így nem kellett sok 1-1 alkalomra. Engem nem szárított, sőt kellemes érzetet nyújtott az olajozás tusolás közben. Mivel nem volt semmi bajom vele, következő téli szezonra újra beszerzek egyet. Nem csodaszer, de jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. június 11.

Ascyra

2023. május 21.

Egy hete használom, de a bőröm mintha fiatalodott volna, sehol egy száraz lepergés. Az illata miatt vettem meg: nehéz, fojtós, olajos, én ezeket kedvelem. Nem sokáig marad a bőrön, de a hidratálása és ápolási képessége az csúcs. Biztos, hogy jó ideig semmi mást nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.