Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusolóolaj száraz, nagyon száraz bőrre.

citromkrem

2019. július 7.

Nem szárít, kevés kell belőle és nincs fullasztó műillata. Az árához képest jó, de van ettől jobb olajos tusfürdő is. Nem szárítja a bőrömet, ami nekem nagyon sokat számít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Bettiiyy

2019. április 29.

Teljesen átlagos, többre számítottam tusolóolaj címen. Jól habzik, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

writa

2019. április 7.

Az én bőrömet egyáltalán nem szárítja, mint egy átlagos tusfürdő. Ezért szeretem, van ennél jobb olajos tusfürdő is, de azok jóval drágábbak. A titka, hogy csak keveset kell belőle használni és úgy habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

mk17

2018. május 22.

Hmm, a véleményeket olvasva elgondolkodtam, hogy velem van-e a baj, de nekem kifejezetten tetszik az illata, mondhatni imádom! Amikor a boltban megszagoltam, a flakonban semmit sem éreztem rajta, viszont a bőrömre kerülve valami szuper diszkrét púderes krémes illata lett. Többen írták, hogy szörnyű az illata, hát nekem pont ez tetszik benne a leginkább. Nem vagyunk egyformák ;) Ami a hidratálást illeti, hát, valamit ér, de azért egy kicsit többet vártam. Nem mondom, hogy rossz, a sima tusfürdőknél azért jobb, de valahogy mégsem az igazi. Az alkaromon szoktam "tesztelni" mindent: ha megvakarom, és "porzik", akkor nagyon szárít az a valami. Ilyet ennél az olajnál nem tapasztaltam, tehát valamennyire biztos, hogy hidratál, de azért nincs az a "babapopsi" puhaságú bőr sem. Biztos fogok még venni a jövőben, de remélem az árán még faragnak, jó, ne legyek telhetetlen, de azért 700 Ft egy kicsit sok. 500-ért tökéletes lenne, és járna az 5* Így 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

szilviakiralyno

2018. április 17.

A nivea tusolóolajjal együtt vettem. Ennek az illata jobb, de hatása nem az igazi. Nem is annyira takarékos, de a bőrnek sem olyan kellemes, mint az. Mindenesetre a Balea tusik közül kiemelkedő így is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Ennie86

2018. március 23.

Nos... eljött az én időm is! :D
Furcsa egy cucc ez a fürdőolaj... Egyáltalán nem nevezném rossznak, inkább érdekesnek. A szaga (mert az van neki) olyan akár a napraforgóolaj. Ne szépítsük. Büdös! :D Én úgy szoktam használni, hogy borotválkozás után jól bemasszírozom a bőrömbe és utána lemosom. Engem egész jól hidratál, de szerintem nyáron el lesz téve a szekrénybe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nos... eljött az én időm is! :D

pinkprincess112

2018. február 23.

Ajiba kaptam, de szerettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Ajiba kaptam, de szerettem!

Banszky

2017. június 18.

Azért vettem meg ezt a terméket,mert nyáron nem szeretem magam krémezgetni csak letusolni de sajnos száraz bőröm van. Rossz az illata,tényleg olyan mintha sima étolajjal kenegetném magam. Az állaga is túl folyós,mire a kezemből a bőrömhöz érne kifolyik a fele... Ennek ellenére én úgy vettem észre nem fogy olyan gyorsan,kevés kell belőle,jól "habzik" és iszonyatosan pihe-puha bőröm lesz tőle. :)
Minden kis negativumot feledtet vele a hatása amiért egyébként is megvettem. Ebben az esetben hál' istennek zuhanyzás után nem marad meg az illata,tehát nekem csak bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Luna1024

2017. május 25.

Fura cucc ez... :D
Elöljáróban annyit, hogy mind a téli időszakban, mind most tavasszal sokat küzdök a szárazsággal a testemen, ami eddig nem volt jellemző. Mivel minden tusfürdő csak tovább rontott a helyzeten, gondoltam ez majd az ígérteknek megfelelően segíteni fog... Nem így lett. Kivételesen pontokba szedve írok véleményt, mert így egyszerűbb:

1.) Az állagát utálom: olyan, mintha száraz étolajjal kenegetném a testemet, elég kellemetlen érzés.
2.) Sokat gondolkodtam, mihez hasonlít az illata, és végül itt, a hozzászólások között találtam meg a választ. :) Tényleg virágbolt illata van! :D Kicsit olyan virágos-zöldes, keveredve egy enyhe poshadt víz-szaggal. Mások akár mondhatják tisztaságillatnak is, de nekem nagyon fura és nem tetszik - igaz, szerencsére nem is marad meg sokáig a bőrömön.
3.) Nagyon folyós és híg állaga van - ami talán egy olajtól nem meglepő - nem is ezzel van a baj... Hanem azzal, hogy ehhez képest kicsi a kiszerelés, így iszonyú gyorsan fogy. Múltkor jó pár napig csak ezt használtam, és kb. 1 hétig volt elég, de spórolósabban is max. két hétig lehetne használni... Ha kiszámoljuk, akkor ehhez képest meglepően drága, pláne ahhoz viszonyítva, amihez a Baleától szokva vagyok. Így szerintem abszolút nem egy gazdaságos vétel...
4.) Arra számítottam, hogy nagyon jól fogja hidratálni a bőrömet - nem véletlenül, hiszen ezt ígéri! -, de sajnos ez sem valósult meg. Néha úgy érzem, mintha a bőröm "tetejét" (pl. kézfej, lábfej, stb.) bizonyos helyeken hidratálná, selymes lesz tőle és olyan "csúszós", de ez is inkább felületi, mintsem mélyhidratálás. Mivel ez egy tusfürdő, mélyhidratálás talán nem is várható el, a nagyobb baj inkább az, hogy az olyan részeken, mint a talp, könyökhajlat vagy tenyér, már-már "csikorgósra" szárít, kellemetlen és "húzódó" állaga lesz a bőrömnek. :( Szóval nálam amolyan ellentétes hatása volt a testem eltérő részein.
5.) Hogy mondjak valami pozitívat is: jól tisztít, könnyen habzik és meglepő módon maradéktalanul lemosható.

Egy szó, mint száz: mint látjátok, sokkal több a felsoroltak között a negatívum, én sajnos nem vagyok vele elégedett. :( Ez a termék elvileg száraz/nagyon száraz bőrre való - így szerintem jogosan várhat tőle az ember hidratálást -, ehhez képest nálam még tovább rontott a helyzeten, nem tartja be, amit ígér. Újravenni 100 %, hogy nem fogom, egyrészt a hatása miatt, másrészt amúgy is jobban szeretem a géles vagy krémes állagú tusoló-készítményeket.
Én sajnos nem tudom Nektek ajánlani, és ha több termék között vacilláltok, azt tanácsolom: inkább ne efelé vegyétek az irányt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Fura cucc ez... :D

ViktoriaVrd

2016. május 16.

Nem rossz, de sok kell belőle, gyorsan fogy. Az illata se extra, ennyi erővel ki is hagyhatták volna a parfümöt az összetevők közül és eggyel kevesebb irritáló anyag lett volna benne. Így tavasszal nem volt rossz a hidratáló hatása, bár télen se mindig testápolózok, annyira nem vészesen száraz a bőröm, így ilyen téren nem releváns a véleményem. Újravenni nem fogom, olyan tök átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.