Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Aoba

2019. december 23.

Az illata számomra a Rákóczi túrós süteményre emlékeztet.
Szépen radíroz, tisztít, nem szárítja a bőrt.
Tubusából nehezen kinyomható, de melegvízbe téve ez orvosolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

Az illata számomra a Rákóczi túrós süteményre emlékeztet.
Szépen radíroz, tisztít, nem szárítja a bőrt.
Tubusából nehezen kinyomható, de melegvízbe téve ez orvosolható.

netti1990

2019. február 17.

Isteni finom citromsüti illata volt :) Szépen radírozta,és nem szárította a bőrömet :) 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Bonzee

2018. március 3.

Arctisztításra használom, az Avon Nutra Effects (most már talán az is Avon True) arclemosó zseléjével együtt. Úgy értem, egyszerre. Egy-egy borsónyi adagot a tenyeremre nyomok, aztán összekutyulva a két trutyit, felviszem arcra, nyakra, dekoltázsra, vállakra. Elképesztően hatásos elegyet alkotnak, szuper bőrszabályozó eredménnyel. Tusfürdőként sajnos annyira nem sikertörténet ez a termék, mert önmagában, és a fentiektől eltérő testfelületen alkalmazva szárítja a bőrömet. Pedig az illatát is nagyon kedvelem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

Cannes

2016. szeptember 5.

Nagyon szerettem a kis finom szemcséivel kellemes illatával

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Nagyon szerettem a kis finom szemcséivel kellemes illatával

vador

2016. július 1.

Néhány kósza radírozószemcse sajnos kevés ahhoz, hogy bőrradírként tekintsek rá, de tusfürdőnek kellemes, nem szárítós vagy irritálós darab. Fő erénye azért mégis az illata, rég volt jó illatú tusfürdője a Baleának, ez a citromtortás beütésű vonal viszont most kifejezetten jól sikerült, igyekszem majd még ezt-azt beszerezni, amíg lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

HRenata

2016. július 1.

Az illata miatt vettem meg, az ugyanilyen illatú kézkrém az egyik kedvencem. Ez valahogy nem okoz olyan nagy élményt, elég ritkán jut eszembe használni. Radirozó hatása tűrhető, de volt már jobb bőrradirom is. Az illata nem olyan intenzív és nem is tartós. Elhasználgatom, nem szomorít el, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Wildflow

2016. június 30.

Egészen tartós az illata, a szemcsék is megfelelően radíroznak. Néha azonban sok a jóból a sütiillat, főleg miután eluntam magamon fürdés után... és a kemény tubust se szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

kklaram

2016. június 11.

Habos citromtorta illata van, és finom szemcsékkel rendelkezik. 1 tubussal használtam el belöle, és nem vettem újra mert egyike azoknak a tipikus baleas illatoknak, amiböl alig várod, hogy elhasználd amit épp vettél, hogy minél hamarabb kipróbálhass egy újabb darabot/illatút.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Juccimo

2016. május 8.

Az egyik legfinomabb illatú tusfürdő ezzel az édes citromos-túrós illattal, nagyon szeretem. A radírozó hatása, háááát, szerintem gyenge, de arra úgyis mást használok, szóval túlélem. Kár, hogy csak télen volt kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Bodzavirag

2016. március 29.

Szeretem az édes, citromos illatát, az apró radírozószemcséket. Szerintem jól kitalálták, árban is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Forrás: ITT

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Barnás sárga.