Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Az extra gyengéd formula tisztítja, hidratálja és táplálja a bőrt, őszibarack illattal.

boszia

2015. október 14.

Próbálkoztam vele, de nem jött össze...Ő végül folyékonyszappan ként végezte nálunk, nem volt türelmem hozzá, nagyon nehezen jön ki a tubusból, így áttöltöttem folyékonyszappannak. de még a vendégeink is kérdezgették, hogy milyen utántöltőt vettem mert annyira sűrü és nehezen lehet kinyomni 😀 mondjuk fillérekért vettem, 250ft re volt leárazva, annyit megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Hoagirl

2015. október 6.

Limitált kiadás volt, nyáron vettem de csak most kezdtem el használni. Az állaga inkább olyan, mint egy testápolóé, nagyon meg is lepődtem, többször is elolvastam a flakont hogy rendeltetésszerűen használom e a terméket. :) Pontosan ezért a Duschsorbet feliratot erős túlzásnak érzem, ez egyáltalán nem fedi a valóságot, de nekem tetszik ez az állag még úgy is, hogy tényleg szörnyen nehéz kiimádkozni a "testápolófürdőtvagymit" a tubusból. Fürdőpamaccsal használom, így nagyon kevés elég belőle, szuperül habzik. Az illata nyomokban sem tartalmaz barackot, ámbár ha nagyon erősen koncentrálok, akkor mintha egy éretlen őszibarack héjának az illatát érezném hámozás közben, de ha nem tudom hogy barackos illatot kell éreznem valószínűleg egyáltalán nem asszociálok erre a gyümölcsre, szóval elképzelhető hogy csak a tudatomat próbálom meggyőzni... :) Ennek ellenére tetszik az illata, nekem nincs vele gondom. Az én bőröm szerencsére nem érzékeny, nagyjából mindent kibír, úgyhogy ezzel a részével sem volt gondom; nem szárított, nem irritált. A nehézkes kinyerés miatt négy csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Nymeria94

2015. június 16.

Amikor a közeli lejárati idő miatt leárazták 200 Ft-ra, nem volt kérdés, hogy megvegyem-e vagy sem, már korábban kinéztem magamnak ezt a tusfürdőt, úgyhogy jött velem. Sajnos csalódás lett a vásárlás vége...
Nagyon szeretem a barack illatot, így epekedve szimatoltam bele a tenyerembe, de ami megcsapott az nem barackra, hanem leginkább a pillanatragasztó illatára emlékeztetett (egy kis barackos beütéssel). Bőrön eloszlatva már javult a helyzet, a barack kezdett érvényesülni, de nagyon erőtlen volt így is, viszont a fürdést követően, a fürdőszobában már érezhetőbb volt a kívánt illat. Néhány hete használom már, most fog elfogyni, de már semmit sem érzek, ha megszimatolom. Gondolom, hogy a szavatossági idő lejárta miatt lett ilyen gyengécske minőségű. A fentieket leszámítva azt kell,hogy mondjam,hogy jól tisztít, szépen habzik és még csak nem is szárított. Ez mind nagyon szép és jó, de nem tudok elvonatkoztatni a fenti hiányosságoktól, hiszen valljuk be, hogy ez és az áruk a legnagyobb erősségük ezeknek a tusfürdőknek.
Legalább tanultam belőle, inkább hozzárakok még egy százast a kifizetendő összeghez, de nem veszek a későbbiekben a közeli lejárati szavatosságú terméket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

lady_jellyfish

2015. május 27.

Az illata mű, az állaga sűrű, alig jön ki a tubusból, és ragadósnak érzem a bőrömön.. Semmit se ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

cserryy

2015. április 5.

Nem viszketek tőle, viszont az illatától nem vagyok odáig zuhanyzás közben, utána viszont kellemes és tartós. Túl sűrű ,nehéz kinyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 5.

Maryetta

2015. március 29.

Illata nagyon jó, állaga sűrű, nehezen lehet kinyomni a tubusbol.Jól tisztít, nem szárít,4csillagot adok neki :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Krisz78

2015. március 20.

Csak az illata miatt vettem meg, mert nagyon emlékeztet vmi gyerekkori rágó illatára (talán Donald rágó??).
Az állaga nagyon furi, nyálkás.
Egyelőre nem használom rendeltetésszerűen, csak szagolgatom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Az állaga nagyon furi, nyálkás.
Egyelőre nem használom rendeltetésszerűen, csak szagolgatom. :D

fairynorah

2015. március 4.

Nagyon finom,friss citrusos illata van számomra, barackra engem nem emlékeztet, de nem zavar :D nagyon sűrű, krémes-nyálkás állaga van, amit nagyon nehéz kinyomkodni a tubusból...sokszor úgy tekergetem fel a tubus végét,mint a fogkrémnek :D Nem ájultam el tőle, de 4*-ot megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Mariann88

2015. március 2.

Nagyon nagyon megteszett ez a tusfürdő. Krémes nagyon, viszont kicsit kevésbé habzik, de az illata az valami csoda. Olyan mint a friss lédús barack, amitől összefut a szádban a nyál. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Indira

2014. május 21.

Nekem nagyon bejött! Igaz, szinte egyáltalán nem habzik, olyan krémes, de könnyű kenni, és isteni barackos az illata. Fura is h van benne SLS, annyira nem habzik. Viszont nem is szárít, nem kell mindig testápoló utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol