Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 28.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Limitált kiadás

• Eldobható női borotva
  • 3-pengés
  • Aloe vera- és E-vitamin-tartalmú krémezőcsíkkal
  • Rugalmas borotvafej
  • Csúszásgátlóval ellátott nyél

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szanii

2020. szeptember 6.

Hónaljra és lábra bevált, de intim területen elég benan teljesített. Így nem veszem ujra.
800Ftért jó sok borotvat adnak, de tényleg 1-2 alkalmat bír csak, többet nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

800Ftért jó sok borotvat adnak, de tényleg 1-2 alkalmat bír csak, többet nem.

cbf91XD

2020. július 31.

Nagyon jó, rugalmas a nyaka, így kényelmes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Nagyon jó, rugalmas a nyaka, így kényelmes használni.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.