Balea

Ár:   €1.25   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitsyke, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   €1.25
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szőrtelenítő krém érzékeny bőrre napraforgóolajjal, sheavajjal, selyem- és lótuszkivonattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kitsyke

2019. szeptember 25.

Mar a vegenel tartok, megvagyok vele elegedve, Nemetbe vettem 1.25 €-ert, azt hiszem:) en a bikinivonalamra hasznalom, de hasznaltam karra, nagyon jo...labra nem jo!!! egy jobb spatulaval 7 perc elteltevel leszedem, es lehozza az egeszet teljesen...nagyoooon budos.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Mars93

2018. augusztus 24.

649 Ft-ért vettem a dm-ben, ami sokkal barátságosabb ár, mint a Veet termékeié. Az illata is kellemesebb, egyáltalán nem olyan erős, mint a Veet-es társaié. Hatékonyságát nézve azonban ugyanúgy nem ér semmit, mint a többi szőrtelenítő krém. 10 perc eltelte után (ami a maxumim idő) alig szedett le néhány szőrt, azoknak is a többségét csak kettétörte...
Szőrtelenítőként nem működik, de borotvakrémnek megteszi. Szépen puhítja a bőrt, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Serica, Propylene Glycol