Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Testkrém egzotikus vanília illattal. E-vitaminnal,shea vajjal és értékes olajokkal táplálja a száraz bőrt.

Panni21

2018. szeptember 11.

Csodás illata van, már a vaníliás hajápoló szériájukban is megfogott olyan 4 évvel ezelőtt, de azok közül nem vettem semmit, csak szagolgattam egyszer a boltban.
Száraz bőröm van, viszont nem szeretek testápolót használni napi jelleggel, mivel utálok ragadni, valahogy elveszi a zuhanyzás utáni tisztaságérzést.
Az idén nyári időszakban el is lógtam a rendszeres használatot sajnos, és a napokban kezdtem tapasztalni minden hátrányát. Ekkor döntöttem el, ideje nézni valamit, ami lehetőleg nem végzi egy használat után "Segítség, ez ragaaaaad!" felkiáltást követően valahol az ágy alatt.
Hihetetlen, mekkora mennyiséget kapunk 2€ alatti áron, az illata mellett ez volt a másik, ami azonnal felkeltette a figyelmem. Az utóbbi időben szándékosan vadászok a kiváló ár-érték arányú kozmetikumokra, sok klassz dolgot sikerült felfedezni (volt, amit ajánlottak, volt, amivel itt a Krémmánián találkoztam, és volt, ami csak úgy találomra jött velem).
Könnyed állaga van, viszonylag gyorsan beszívódik, hazudnék, ha azt mondanám, nem ragad (arra a csodára eddig csak a testvajak voltak képesek, kár, hogy a Balea kínálatában már évek óta egyel sem találkozni), de még egész elfogadható. Ami pedig a legkellemesebb meglepetés volt, hogy egyáltalán nem irritál borotválás után pár órával használva sem, pedig ez eddig sajnos majdnem mindig előfordult.
Ha egyszer elfogy ez a hatalmas adag (és ha abban a távoli jövőben gyártják még), egészbiztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Yubiri

2018. augusztus 29.

Szerintem a pasik imádják a vaníliás illatokat:))))
Ezért nekem már megérte:)
Amúgy tényleg elég erős illata van, a kezemet és a talpamat szoktam vele bekenni. Az illatát sokáig érezni, a hidratáló hatása viszont engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Szerintem a pasik imádják a vaníliás illatokat:))))
Ezért nekem már megérte:)

Nindzsuuu

2018. július 23.

A vanilia a kedvenc illatom. ezért döntöttem mellette. Nehezen szívódott be kicsit zsíros az állaga, nehéz krém ezért inkább a szárazabb, hideg időkben fogom újra használni.

PinkMcFreeze

2018. július 11.

Nagyon erős mű illata van. Ujjhegynyit kentem a testemre, de egyből lemostam, mert eléggé irritált az illata. Szeretem a vanilliát, de a másik tégelyes krémnél is hasonló illatot érzek és az nem tetszik sajnos! Az eladó termékeim között megtaláljátok, ha valakit érdekel...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak