Balea

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Hárompengés borotva aloe verával és E-vitaminnal. Könnyen siklik a bőrön, hatékonyan távolítja el a szőrt és csuklós fejének köszönhetően a hajlatokat is könnyedén eléri.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina14

2021. március 6.

Ez egy teljesen átlagos borotva, teszi a dolgát, de nem egy hatalmas innováció. Nekem tetszik benne, hogy cserélhető a feje, így nem kell mindig egy egész új borotvát venni, viszont gyakran kell takarítani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Sarkanyka01

2021. február 23.

Alig várom, hogy elhasználjam a 2 hozzá járó fejet és aztán megszabaduljak tőle és kipróbáljak valami mást(mivel a régi kedvenc Balea cserélhető fejes borotvámhoz már nem gyártanak fejet és magát a terméket sem gyártják már egy jó ideje). Alapvetően jó lenne, de használat közben és néha azon kívül is leesik a fej, így eléggé kellemetlen a használata..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Rita0126

2020. január 28.

Ez az első cserélhető fejes borotvám, de elég vegyesek a tapasztalatok. A penge éles, a használat könnyű. Viszont nem gondolom hogy használat közben le kellene esni a fejének. Ha nem esne le egész jó lenne de így? Csak bosszúság az egész

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

NikolettaP

2020. január 24.

Nekem nagyon bevàlt, tökèletes. Egyàltalán nem pattogok ki utána (màs után szoktam). Hasznàltam màr dràgàbb, màrkàsabb termèket, de nekem ez jobb annàl, meg is vettem a 8db-os utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Candy21

2019. május 28.

Szeretem könnyű vele dolgozni jól siklik a bőrön nehezebb területet is könnyen el lehet vele érni. Eléggé éles a penge szép sima vele a végeredmény egy fejet én kB 5ör szoktam használni utána cserélem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Vendy254

2018. április 3.

A másik sajátmárkás borotva volt megnekem évekig. Gondoltam most váltok seemit nem találtam ami szimpatikus lenne így gondoltam kipróbálom ezt és nagyon jól tettem. Sokkal szebben szedi le és könyebben a szőrt mint a másik DM-es borotva. Bár ha gyorsan használom intim részen kicsit begyullad de erre is odalehet figyelni. Elég gyorsan megtudok vele borotválkozni a mozgó fej ebben sokat segít. A krémező síkja igazából szerintem nem csinál semmit nem vettem észre hogy oldódna bár ezt a másik borotvánál se láttam de ez legyen a legkisebb baj, bár azért jó lenne ha már ráírják :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

fairynorah

2018. február 14.

Még barátkozunk...Ez az első cserélhető fejes borotvám, szóval nincs túl sok viszonyítási alapom műfaját tekintve, de van egy olyan érzésem,hogy nem a legjobb: a mozgó fej szépen követi az íveket, de a kisebb/vékonyabb felületeket (karom) többször végig kellett húzzam, mert valahogy mindig elfordult, vagy nem tudom :D Mindenesetre hosszadalmasabb volt, mint egy egyszerhasználatossal. A nyél nagyon kis csinos, de lehetne barázdáltabb, mert csupa borotvahabosan bizony kicsúszott a kezemből. A kis színes csíkot (amiben az aloe meg az e-vitamin van-állítólag) meg nem vettem észre,hogy oldódott volna, hogy bármilyen hatása is legyen :'D És ami a legnagyobb szívfájdalmam (főleg,hogy megvettem a 8-as utánpótlást is hozzá), hogy a pengék nem vágnak eléggé bőrközelien :/ (Magyarul a hónaljamnál "borostás" maradtam borotválkozás után is :( ) Még próbálkozok vele, addig adok neki egy 4*-ot, mert szeretném szeretni, főleg,hogy ilyen kis olcsó.
* nem szeretem igazàn. alá kell tàmasztani ujjal a fejet,különben nyeglik össze-vissza... emiatt és a rossz pengekialakítás miatt csak 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract