Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Lábápolók

Hosszan tartó, frissítő és vitalizáló deo spray mentaolajjal és zöldtea-kivonattal. Alumíniummentes, vegán termék.

wildrose

2020. március 31.

Cipőillatosításra használom, nekem bevált. Kellemes, frissítő illatú spray, és jól szagtalanít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 31.

jajanna

2020. március 11.

Ha nem bőrből készült cipő van rajtam, akkor van, hogy kissé büdös lesz a cipőm, így erre vettem ezt a spray-t. Nem mondanám, hogy hatástalan, javít a kellemetlen szagon, de teljesen nem szünteti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

ausmorzs

2019. július 30.

Nekem bevált. A korábban kipróbált cipődezodorokhoz képest nagyon hatásos volt. Még a mindennapi használatban lévő bakancs szagával is felvette a harcot. Újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

tundying

2019. július 29.

Hát kérem ez a "nagy illatos semmi" , mert azt azért mégsem írhatom, hogy a "nagy büdös semmi", hiszen az illata tetszetős. Meg a csomagolás is. Szép.
De ezen kívül SEMMIT nem nyújt számomra ez a termék. Nagy csalódás.
Elfogyott a korábban használt lábdezodorom , amit szerettem és újra vettem volna, csak már nem kapható, így esett erre a választás.
Sírok a régiért és az új miatt.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 29.

De ezen kívül SEMMIT nem nyújt számomra ez a termék. Nagy csalódás.
Sírok a régiért és az új miatt.:(

Nymphea

2019. június 19.

Nekem nagyon bejön! Végre valami finom illat a Baleától, ami nem az a gejl, ebben a deóban ezt szeretem nagyon. Felfrissíti a fáradt tappancsokat, és még egy kis ideig hűs, felfrissült érzést kölcsönöz nekik. Befújás után púderes illata van, és valóban hozza a púderes, száraz láb érzést. Az izzadásgátló hatásával is abszolút elégedett vagyok. Ha nem vonják ki, mire elfogy, akkor újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

dundicat

2018. augusztus 5.

Jó illatú, de a büdi lábon nem segít nyáron. Az egyetlen dolog egyébként, ami nálam tényleg segít ezen, a nyitott szandál :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Blackxentric

2018. július 31.

Kellemes az illata, de nekem az izzadást nem gátolja és a szagokat is csak mérsékelten.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Nicu

2018. július 19.

Jó illata van, és gyorsan eltünteti a szagokat. Csak cipőbe fújom, de tényleg gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Pilence

2018. április 9.

Finom menta illats van ,jol eltunteti a szagokat a cipobol.csak gyorsan fogy,en labra es cipobe is hasznalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract