Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás.

Ph-bőrsemleges.

nettike

2015. június 2.

A Baleának az áfonyás termékcsaládjából vettem a leges leges legtöbbet ezt 3 szor vsároltam újra és ha lenne újra kapható betáraznák belőle pár flakonnal.. az illatáért voltam nagyon oda és a kezimet sem száírította tökéletes folyékony szappannak bizonyult Nálam! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

La-Fee

2014. április 1.

Nekem ekcémát okozott, elég durván, szóval nekem soha többet Balea folyékony szappan, semmilyen formában...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Gladys

2013. szeptember 21.

Nem szárít. Jó büdös, fullasztó műszagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Nem szárít. Jó büdös, fullasztó műszagú.

kvitta.girl

2013. szeptember 10.

Nem nagy szám ez a szappan, egynek elmegy pedig imádom az áfonyát. Szerintem gyenge az illata,én szeretem ha a szappan persze ha jó illatú sokáig érződik.
Szárítani nem szárít ez plusz pont,de olyan zselés állaga van,nehezen habzik,fele mindig a lefolyóban végzi a kezemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

andrej

2013. augusztus 21.

Nagyon jó kis szappan ez, nem szárít és nagyon finom illata van.
Szokásos Balea: olcsó, jó minőségű és kiadós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Nagyon jó kis szappan ez, nem szárít és nagyon finom illata van.
Szokásos Balea: olcsó, jó minőségű és kiadós!

jkrisztie2

2013. augusztus 1.

Jelenleg ez az egyik kedvenc folyékony szappanom. Nagyon finom áfonya illat, hatalmas kiszerelés, olcsó ár, a megszokott Balea minőség. Az egyetlen baj vele, hogy Magyarországon nem kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

bogszil

2013. június 17.

Tényleg nagyon finom az illata, élvezet vele a kézmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

Tényleg nagyon finom az illata, élvezet vele a kézmosás.

rocksteadycat

2013. április 26.

IMÁDOM! :D Áfonyából nekem sosem lehet elég, és ennek az illata valami mennyei..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.