Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Minden helyzetben biztonság,48 órás védelem.Extra száraz bőr és kellemes frissesség.Vegán.

netti1990

2018. július 10.

Igazi csajos dezodor,már csak azért is,mert rózsaszín,és finom púderes illata van :) Kifújáskor fehér porfelhő van,szinte meg lehet fulladni.Sajnos foltot hagy a ruhán,de nincs szívem levonni egy csillagot sem.Topokhoz tökéletes a használata.Meg vagyok elégedve az izzadásgátló hatásával.Reggel befújom Magam Vele,és még este is érzem Magamon.Többen is dicsérték,és kérdezték,hogy mit használok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

riaraven

2018. január 18.

Nem rossz, nem rossz, de... használtam már jobbat is. Porol, és köhögésre ingerel. (Én általában eltakarom a szám a kezemmel használatkor.)
Az illata amúgy nem rossz szerintem. Púderes, csajos, rózsaszín... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Az illata amúgy nem rossz szerintem. Púderes, csajos, rózsaszín... :D

googles

2017. december 8.

Nagyon bíztam benne a dm-es, baleás márka miatt, mert szoktam kedvelni a termékeiket, jó minőségűek és jó áron vannak általában.
Ez az izzadsággátló dezodor egyelőre nekem csalódás, mivel nem vagyok extra nehéz eset dezodorban, de úgy vettem észre, ez nem gátolja az izzadást. Pedig ezt elvárnám egy izzadsággátlótól. Nekem a Fa stiftekkel nulla izzadás van a hónaljnál, így ezt nem igazán értem.
Másik problémám a fullasztó permet, amit őszintén nem értek, ablaknyitással is meg lehet fulladni, kaparja a torkomat, ez baromira nem egészséges így!
Az illata nagyon finom, a lenti megjegyzésekkel ellentétben ez nem citrusos illat, hanem egy púderes, "rózsaszín" illat, a fit for stress változat (a zöld ugyanilyen) a citrusos. Azt nem próbáltam, de gondolom, csak az illat más és a hatás ugyanez.
Használgatom még, próbálom, hátha megembereli magát, nyitom az ablakot használathoz, így talán működőképes lesz és túlélhető.
Ha nem megy, kidobom, az én idegeim sincsenek kötélből! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 8.

Ha nem megy, kidobom, az én idegeim sincsenek kötélből! :D

tátombák

2017. november 5.

Anya használta nyáron. Borzasztó, hogy mennyire torokbamászóan folytós szaga volt. És nem csak ott, ahol befújta, hanem mindenhol, ahol az azt követő 20 percben megfordult. Ő szerette, a hatásával elégedett volt, de ez az agresszív illatfelhő felér egy tömegpusztító fegyverrel :( Sosem éreztem még ilyet egy deónál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

lbrigitta04

2017. október 25.

Otthoni edzésekhez vettem, ott úgy sem érzi senki az illatom, de borzasztó. Izzadásgátló hatása nincs, de még az izzadtságszagot sem enyhíti egy kicsit sem. Bármennyire rázom össze és fújom messziről, ugyanúgy a fehér porfelhő kerül rá a hónaljamra, ami után ki kell menekülni a szobából, mert nagyon fullasztó. Egyébként az illata fújásnál kellemes, de ennyi. Szerintem sosem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Milva07

2017. augusztus 28.

A rózsaszín Balea deo helyett ezt választottam legutóbb. Kellemes, könnyed illata van, lehet mellé parfümöt fújni teljesen nyugodtan. Nem vagyok igazán izzadós, de tökéletesen bevált. Nekem nem fog és nem is porol-jól fel kell rázni a flakont. Simán kibírja a munkanapot frissítés nélkül. Ár/érték arány 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Lutra

2017. augusztus 5.

Nagyon kellemes, könnyű illat. Többen megkérdezték mar, hogy mit használok. Nemfogja meg a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

vszabinaa

2017. július 5.

Hiába szeretem az illatát, ha a ruháimat és a hónaljam is megfogja.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Hiába szeretem az illatát, ha a ruháimat és a hónaljam is megfogja.. :(

Chantall

2017. július 4.

Én eddig sosem láttam ezt a deot, de gondoltam kipróbálom, már csak az ára miatt is. Bár a boltban nem fújtam belőle, így a halvány illat alapján ez tetszett a legjobban. Hazaérve nem csalódtam, jó illata van, nem tömény. Inkább púderes könnyed.
Hatása is egész korrekt, izzadni izzadok, de nincs kellemetlen szag.
Ahogy előttem írták alaposan fel kell rázni, és kellő távolságból fújni, mert nekem első használat után konkrétan olyan volt mintha havazna a hónaljam 😂
A hosszú ujjú ruhákat szerintem be fogja fogni, így télen nem tudom jó választás lesz-e. Nyárra viszont bekem bevált :)

Még annyit hozzátennék, hogy miután felfújtam, a maga után lévő illatfelhő nagyon "folytós" szagú. Egyszerűen kaparja az ember torkát, ha belélegzi. Nem tudom mi lehet az oka. A hatása egyébként továbbra is jó. Ki fogok próbálni egy másik illatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Hatása is egész korrekt, izzadni izzadok, de nincs kellemetlen szag.

ddora27

2017. június 21.

Pont ma vettem meg,ez az illat tetszett legjobban az összes Balea deo közül.Friss,citrusos,de mégis nagyon kellemes.Hatását még most fogom tesztelni a nagy melegben,mert 1-2 nagy név már sajnos csalódást okozott ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Hidratálók: Mannitol

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.