Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Dezodorok

Rendkívül hatékony védelem, koncentrált aktív formulával gátolja az izzadást és extra száraz bőrt eredményez. Testhőre aktivizálódó illatkapszula. Vegán.

allebag2

2017. október 24.

Edzéshez használtam. Illatra kellemes volt, viszont tiszta fehér lett a hónaljam tőle, és a lemosásig hullott rólam a fehér pernye. Itt valamit elszúrtak. Nem volt az a fújási táv,ami bevált volna. Kétlem, hogy újra fogom valaha is venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Kathrin17

2017. szeptember 11.

Lehet én vagyok béna de amit fújok az befehéredik és összeáll a hónaljamban fehér csomokká 5 perc után. Beértem munkába és tiszta fehér volt a ruhám a hónaljamnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

random

2017. június 21.

Először furcsának találtam az illatát, a frissen lenyírt gyep jutott róla eszembe, de egy percen belül normalizálódik, és kifejezetten kellemes, friss illatú lesz. A legnagyobb kánikulában teszteltem, fényes délben, tűző napon gyalogolva. Az izzadtsággal egész jól megbirkózik (jobban mint a fa zöldteása, ennél talán csak a rexona maximum protection volt jobb, de azt tuti nem veszem újra mert rohadt gyorsan fogy), testszagot pedig egyáltalán nem éreztem a használata mellett. Ár-érték arányban kiváló. Azt hiszem ez lesz nekem a nyári hiper-szuper-bombabiztos deóm, tavaszra-őszre pedig maradok a zöldteás fa-nál, (az a kedvenc illatom, mindent imádok ami zöldteás) akkor nem kell annyira erős deo mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Hidratálók: Mannitol

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.